سردار كوثری:

شعار زن، زندگی، آزادی بی حیثیتی می آورد، نه شخصیت

شعار زن، زندگی، آزادی بی حیثیتی می آورد، نه شخصیت

به گزارش پارلمان ایران دات کام، رویداد 24 نوشت: جانشین پیشین قرارگاه ثارالله و نماینده فعلی مجلس می گوید: اغتشاشگران اساسا و یقینا بدانند که شناسایی شده و دستگیر می شوند. اغتشاشگران باید به اشد مجازات محکوم شوند تا بفهمند مردم و نیروهای امنیتی ما هیچ ناامنی را بی پاسخ نخواهند گذاشت.سردار اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در تحلیل خود از اعتراضات مردمی می گوید: «بر ارواح پاک شهدا خصوصاً شهدای امنیت از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه که بتازگی به خاطر امنیت جان خودرا از دست داده اند، درود و صلوات می فرستم اما درباره ی اغتشاشات اخیر باید بگویم که قطع به یقین طراحی آن توسط صهیونیست ها انجام شده و آمریکایی ها این وظیفه را به صهیونیست ها سپرده اند. آنها به بهانه فوت خانم مهسا امینی این معرکه را شروع کردند. البته این افراد سه ماه پیش می خواستند، در ایران اغتشاش کنند، اما صبر کردند که دقیقا مصادف با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها اغتشاشات را شروع کنند.
جوانان ایران در اسرائیل آموزش دیدند و سپس به کشور بازگردانده شدند
کوثری می گوید: «هدف آنها تجزیه طلبی است و در تفسیر آن باید بگویم که این توطئه در راستای تجزیه طلبی از جانب شمال غرب کشور، توسط احزاب دموکرات کردستان خصوصاً «کومله» که در اصل عامل صهیونیست ها است بسیار گسترده بود. این گروهک با شدیدترین و خشن ترین شکل ممکن با مردم برخورد کردند که این نشان دهنده طراحی صهیونیست ها است.»
این فرمانده پیشین و عضو سپاه می گوید: از اسراییل برخی از جوانان را در خارج از ایران آموزش های مختلف دادند و سپس به کشور بازگرداندند. در نهایت این جوانان تبدیل به عامل صهیونیست ها و به کشور بازگردانده شدند که به عنوان لیدر اغتشاشات فعالیت نموده تا نوجوانان احساساتی ما را به کار بگیرند.شعار زن زندگی آزادی بی حیثیتی می آورد نه شخصیت
نماینده تهران درباره ی شعار «زن، زندگی، آزادی» اظهار داشت: این افراد بخصوص با این شعار «زن، زندگی، آزادی» خودرا بر سر زبان ها انداختند، اما باید پرسید که آیا واقعا این شعار برای زن های ایرانی شخصیت می آورد یا بی آبرویی و بی حیثیتی! شعار «زن، زندگی، آزادی» ضد خواسته زنان است. صهیونیست ها دخترها و پسرهای جوان ما را به کار می گیرند که بگویند ما برای زن ها تلاش می نماییم تا به حقشان برسند. در صورتیکه این افراد باید بیایند به لحاظ علمی، ورزشی و... حضور در زن های ما در جامعه را ببیند تا متوجه شوند تاثیرگذاری آنها حتی نسبت به پیش از انقلاب تا چه اندازه بالا رفته است. این افراد نه فقط طرفدار زنان نیستند بلکه دقیقا روبروی آنها قرار دارند.

در عربستان خبرنگار را سلاخی می کنند اما کسی حرفی نمی زند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: درباره ی مرگ خانم مهسا امینی توسط دشمنان بزرگنمایی شد. شما نگاهی به جنایت هایی که در آمریکا، اروپا و حتی عربستان رخ می دهد بیندازید. این ها حتی خبرنگار را سلاخی می کنند [مقصود جمال خاشقچی]، کسی آنجا حرفی نمی زند، اما وقتی اینجا بهر دلیلی یک زنی فوت می کند، مسئله را آنچنان بزرگ می کنند تا بتوانند به خواسته های نا به حق خودشان برسند.
کوثری اشاره کرد: مردم ما هیچوقت نه فقط از اغتشاشگران حمایت نکردند بلکه هر روز بیش از روز گذشته تعداد این افراد کمتر شده است. اغتشاشگران اساسا و یقینا بدانند که شناسایی شده و دستگیر می شوند. اغتشاشگران باید به اشد مجازات محکوم شوند تا بفهمند مردم و نیروهای امنیتی ما هیچ ناامنی را بی پاسخ نخواهند گذاشت.
نماینده تهران در پاسخ به این پرسش که بالاخره مردم چگونه باید اعتراض خودشان را به گوش مسئولان برسانند، اظهار داشت: برگزاری اعتراضات در جمهوری اسلامی بسیار راحت است، اما دولت ها مسئول برقراری این اعتراضات هستند. آقای رییسی علنا گفتند که دستور برگزاری اعتراضات به مردم داده شده، اما در دولت های گذشته اصلا به این شکل نبوده است. اعتراضات باید در یک مکان باز و با مجوز شورای امنیت اجرا شود. اعتراضات مجوزدار باید در محلهای مشخص نظیر دانشگاه ها اجرا شود.
کوثری می گوید: جمهوری اسلامی هیچ مشکلی با تجمعات و اعتراضات ندارد اما این که بخواهند در قالب اعتراضات، اغتشاش ایجاد کنند، نه فقط ما بلکه هیچ نظامی این را نمی پذیرد. اعتراض نه فقط هیچ مشکلی ندارد بلکه ما از آن استقبال هم خواهیم کرد بدین سبب مردم باید حتما اعتراضات خودرا بیان کنند و ان شاءالله مسئولان هم با صبر و حوصله در پی حل این مشکلات خواهند بود.
نماینده تهران می گوید: توطئه هایی که دشمن در این چهل و چند سال مقابل جمهوری اسلامی درست کرده توسط اروپا، آمریکا، عربستان و صهیونیست ها طراحی شده است. آنها در گذشته منافع خیلی از رژیم قبل می برند اما از جمهوری اسلامی نمی توانند ببرند، بنا بر این کشور ما دشمنان بسیار زیادی دارد. با پیروزی انقلاب اسلامی دست دشمنان از کشور قطع شده و دیگر ما حتی یک لیتر بنزین هم به کسی باج نمی دهیم.
یک خانم در ایران فوت کرده ببینید چه جنجالی درست کرده اند
کوثری اظهار داشت: چرا غربی ها به عربستان نمی گویند که چرا این همه جنایت می کنید و فقط به ما می گویند؟! عربستان در یک شب ۸۱ نفر را گردن می زند و هیچکس هیچ حرفی نمی زند، اما در ایران یک خانم فوت کرده ببینید چه جنجالی درست کرده اند!
نماینده تهران علت واکنش کشورهای غربی به مرگ مهسا امنیتی را ایستادگی جمهوری اسلامی در مقابل زورگویی ها دانست و اظهار داشت: این جنجال ها در حالی درست شده است که آقای رییسی و مسئولان بارها با خانواده ایشان صحبت کردند در حالی که درباب جنایت های عربستان هیچکس هیچ حرفی نمی زند، چون جمهوری اسلامی در مقابل زورگویی های همه دنیا ایستاده است.
با جمهوری اسلامی به یک شکل و با جنایت های دیگر کشورها به شکلی دیگر برخورد می کنند!
او با اشاره به کشته شدن جرج فلوید توسط پلیس آمریکا اظهار داشت: ما دیدیم که پلیس امریکا چگونه جرج فلوید را کشت؛ چرا صدای اروپایی ها و مسئولان آمریکایی در نیامد؟ این رفتار دوگانه به هیچ وجه قابل قبول نیست؛ یعنی چه با جمهوری اسلامی به یک شکل و با جنایت های دیگر کشورها به شکلی دیگر برخورد کنند!
کوثری اشاره کرد: در ایران وقتی مردم اعتراض دارند، عوامل خارجی درصدد تحریک آنها فعالیت می نمایند و با قول هایی که به آنها می دهند اعتراضات را تبدیل به اغتشاش می کنند. اعتراض حق همه است و ما با آن مشکلی نداریم.
کوثری با اشاره به مصاحبه پیشین خود درباره ی مهاجرت فرزندان مسئولان اظهار داشت: منظور بنده در مصاحبه پیشین با شما درباب مهاجرت کل افراد جامعه بود نه فقط فرزندان مسئولان! چه کسی گفته که فقط فرزندان مسئولان به خارج کشور باید بروند؟ هیچکس این حرف را قبول ندارد؛ ما می گوییم کسانی که دارای توانمندی هستند، می توانند در خارج از کشور کسب علم کنند و به کشور بازگردند.


بیشتر بخوانید: جانشین فرمانده کل سپاه: برخی اوقات، چون ما تکالیف را به درستی انجام ندادیم، حرف خبیث هایی مانند آمریکا و همراهانش مقبول می افتد

1401/07/25
22:35:20
0.0 / 5
239
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴