منتقدان دولت و مجلس فعلی، دولتمردان و مجلسیان سابق هستند

منتقدان دولت و مجلس فعلی، دولتمردان و مجلسیان سابق هستند

به گزارش پارلمان ایران دات کام مهر نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ادعای تعدادی از افراد در خصوص اختلاف دولت و مجلس درست نیست و ما به دنبال مهار تورم و رفع مشکلات مردم هستیم.سید علی یزدی خواه در واکنش به ادعای تعدادی از افراد و جریان های سیاسی که می گویند مجلس و دولت با یکدیگر اختلاف دارند، گفت: ما به دنبال حل مشکلات مردم و کاهش فشار بر آنان هستیم و مجلس و دولت بصورت هماهنگ پیگیر رفع مشکلات و معضلات جامعه در زمینه های مختلف هستند.
وی با اعلان اینکه مجلس و دولت به دنبال مهار تورم و افزایش قدرت خرید مردم هستند، اظهار داشت: ما با دولت برای حل مشکلات کشور هیچ نوع اختلافی نداریم و فقط ممکنست در بعضی از روش ها با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ما هیچ اختلافی با دولت نداریم و بین مجلس و دولت همگرایی کامل وجود دارد، اشاره کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نظرات کارشناسی دولتمردان احترام می گذارند و ما به دولت برای حل مشکلات مردم کمک می نماییم.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره فضاسازی منفی بیگانگان و تعدادی از نفوذی های داخلی در خصوص وجود اختلاف بین دولت و مجلس، اظهار داشت: تفرقه افکنی شیوه کار این افراد و جریانات است و از آنجا که آنان هیچ دستمایه ای ندارند که مقابل مجلس و دولت به کار گیرند، به این مسائل دروغین و جعلی متوسل می شوند.
یزدی خواه بیان کرد: شخص رییس جمهور فردی جهادی است و همیشه در میدان حضور دارد. وی حتی در ایام تعطیل به نقاط مختلف کشور سرکشی می کند و با این شرایط، دشمنان داخلی و خارجی نمی توانند انتقادی به دولت داشته باشند و بگویند که دولتمردان در اتاق شیشه ای نشسته اند و کاری انجام نمی دهند و بنا بر این با دروغگویی به دنبال ایجاد حاشیه برای دولت هستند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه این مباحث دروغین درباره اختلاف بین مجلس و دولت از طرف تعدادی از افراد در داخل کشور هم مطرح می شود، چونکه آنان خودشان در هشت سال قبل عملکرد قابل قبولی نداشتند و ناکارآمدی و سوء مدیریت آنان برای همه به اثبات رسید.
وی اشاره کرد: منتقدان دولت و مجلس، دولتمردان سابق هستند که در هشت سال قبل در بخش اجرائی کشور مشکلات زیادی را ایجاد کردند و دسته ای دیگر از منتقدان هم تعدادی از نمایندگان مجلس دهم هستند که آنان هم نتوانستند عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهند. آنان به دنبال بهانه ای هستند تا به مجلس و دولت فعلی حمله کنند، اما از آنجا که دولت و مجلسِ انقلابی و جهادی درحال فعالیت هستند، حرفی برای گفتن ندارند و به ادعای غلط اختلاف بین دولت و مجلس دامن می زنند.

23231


منبع:

1400/09/12
11:32:37
0.0 / 5
965
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام