واکنش روابط عمومی مجلس  به رسانه ای شدن گزارش هیات تفحص از فولاد مبارکه

واکنش روابط عمومی مجلس  به رسانه ای شدن گزارش هیات تفحص از فولاد مبارکه

به گزارش پارلمان ایران دات کام، باشگاه خبرنگاران نوشت: روابط عمومی مجلس در اطلاعیه ای اظهار داشت: این گزارش خود بهترین شاهد بر فاسد نبودن ساختار نظام است که از درون ساختارهای خود تخلف و فساد را پیدا و افشا می کند.براساس هماهنگی بین روسای محترم قوه مقننه و قضاییه گزارش های تحقیق و تفحص خارج از نوبت بررسی و تعیین تکلیف می شوند. در گزارشی که در صحن علنی قرائت و رسما منتشر گردید و گزارش رسمی تحقیق و تفحص به حساب می آید، اسامی ذکر نشده و لیستی منتشر نشده است.
آن چه در فضای رسانه ای انتشار یافته است نسخه ای از گزارش تحقیق و تفحص است که باید پس از بررسی نهایی و اصلاح لازم به قوه قضاییه ارجاع شود و برای انتشار عمومی نبوده است. این نسخه گزارش حتی برای نمایندگان مجلس هم بارگذاری نشده است و دستگاههای نظارتی درحال بررسی چگونگی انتشار رسانه ای آن هستند.
بیشتر بخوانید: رئیس کمیته تفحص از فولاد مبارکه اصفهان: گزارش انتشار یافته در فضای مجازی را تایید نمی کنم روزنامه همشهری: گزارش هیات تحقیق و تفحص در باره فولاد مبارکه، به چماق ضد نظام تبدیل شد روزنامه رسالت: اعلام ارقام و افراد پرونده فولاد مبارکه، بازی با روان مردم است/ هنوز کسی در دادگاه محکوم نشده روزنامه اعتماد: عوامل فساد ساختاری در اقتصاد، از دولت احمدی نژاد شکل گرفت/ چرا حتی یک نفر در این سالها از تخلفات فولاد مبارکه شکایت نکرد؟ انتقاد عبدی از پول پاشی «چند میلیاردی به رسانه ملی و خبرگزاری های اصولگرا» برای پوشاندن «تخلف۹۱ هزار میلیارد تومانی» شرکت فولادی

۲۱۲۲۰


منبع:

1401/06/02
17:24:52
0.0 / 5
254
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲