نماینده مردم ایلام در مجلس:

کار ما در چله دوم انقلاب بسیار دشوار است

کار ما در چله دوم انقلاب بسیار دشوار است

به گزارش پارلمان ایران دات کام، همدان نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  کار ما در چله دوم انقلاب بسیار دشوار است و جهاد تبیین باید در تمام مدارس و دانشگاه های ما جاری شود.


سارا فلاحی پنج شنبه ۱۰ شهریور در مراسم یادواره ۸۷ بانوی شهید شهرستان نهاوند که در محل مصلی نماز جمعه شهر نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: امروز زنان ما در سایه گفتمان انقلاب اسلامی هویت و شعور سیاسی و اجتماعی پیدا کرده اند و دولتمردان ما باید متناسب با سواد و معرفت بانوان ما امکانات در اختیار آنها قرار بدهند.
وی اضافه کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان و زنان هسته اصلی هستند و باید به آنها میدان بدهیم و در هجمه فرهنگی که امروز ما را درگیر کرده است، باید زنان در صف اول مقابله با این هجمه قرار بگیرند.
وی با اعلان اینکه سرداران ما اگر نامی شدند چون پیش از مردم در میدان بودند و پشت میز نشین نبودند، اضافه کرد: مردم ما از نوازش در پشت تریبون خسته شده اند و از ما عمل و کار می خواهند و این عمل و کار باید جمعی باشد.
نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به این که متاسفانه امروز هویت جمعی در جامعه ما زخمی شده است، اظهار داشت: امروز با اهمیت ترین بزنگاه تاریخ انقلاب اسلامی است و در این شرایط حساس ما به مردان و شیرزنانی نیاز داریم که نسبت به هویت انقلاب اسلامی فهم داشته باشند و این هویت را با خونشان محافظت کنند.
فلاحی اشاره کرد: امروز باید معرفت و بصیرت در جامعه ما جاری شود و اجازه ندهیم شرایطی حاکم شود که مانند واقعه عاشورا از قبیله انقلاب ضد انقلاب شمشیر بکشند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: مسندها عاریتی و امانت هستند و در جمهوری اسلامی نباید صندلی را از زیرپای یک متخصص بیرون بکشیم و زیر پای یک غیر متخصص قرار دهیم چونکه این خیانت به انقلاب است.
وی با اشاره به این که در وضعیت فعلی زنان ما باید در کنار مردان مثل سپرهای فولادی عمل کنند، افزود: انقلاب اسلامی ما به درستی تبیین نشده و دشمن با ساخت مستندهای دورغین می خواهد فلسفه انقلاب را زیر سوال ببرد و متاسفانه نسل های مختلف انقلاب نتواسته اند باهم رابطه خوبی داشته باشند.
فلاحی تصریح کرد: نسل های جدید متاسفانه انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را نمی شناسند و درک نمی کنند در صورتیکه جوانان و نوجوانان ما باید تاریخ را مطالعه کنند و باید تاریخ انقلاب برای آنها بازگو و تببین شود.
نماینده مردم ایلام در مجلس با اعلان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب را نه فقط با سیمنار و فقط در پشت تریبون بلکه باید با معرفت پیاده نماییم، اظهار داشت: متاسفانه امروز خیلی از ما نسبت به مرام شهیدانمان ناآگاه هستیم و نسبت به گفتمان انقلاب اسلامی و نسبت به تاریخ پر از شهادت سرزمینمان جاهلیم و گرنه در مقابل خیلی از ناملایماتی که موجب دلسردی مردم از انقلاب شده است سکوت نمی کردیم.
وی اشاره کرد: ما ولایتمداری را فقط در پشت تریبون ها جاری می نماییم در صورتیکه ولایتمداری یعنی حافظ خون شهیدان باشیم و برای مردم کارکنیم و به اختلاسگران اجازه دزدی از سفره مردم را ندهیم.
فلاحی اشاره کرد: لازم نیست ما از شهیدانمان سپر بسازیم چونکه این ظلم به شهیدان است و نباید به صندلی هایی که پشت آنها می نشینیم خیانت نماییم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اشاره کرد: وقتی عده ای از خواص جامعه ما از انقلاب بریدند موجب شدند که برخی از جوانان ما نیز از انقلاب دل زده شوند و هر جا که شکستی به انقلاب وارد شد بواسطه باز شدن معبرها به وسیله مزدوران داخلی بود.
وی در آخر اظهار داشت: امیدواریم که روزی را شاهد باشیم که ریای سیاسی در جامعه ما مرده باشد و تریبون های ما محل وعده صادقانه باشند و روزی را شاهد باشیم شهیدان ما از رفتار و عملکرد همه ما راضی باشند.
منبع:

1401/06/10
23:20:03
0.0 / 5
290
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام