اسماعیلی:

افزایش حقوق ها در آبان ماه اجرایی می شود

افزایش حقوق ها در آبان ماه اجرایی می شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که اجرای قانون افزایش حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان از مهرماه خواهد بود و به احتمال زیاد این قانون از اواخر آبان اجرایی شده و دولت معوقه مهر را هم پرداخت می کند.


ولی اسماعیلی در گفتگو با ایسنا در رابطه با زمان اجرا شدن قانون افزایش حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان اظهار داشت: اجرای قانون افزایش حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان از مهرماه خواهد بود و بر همین مبنا باید معوقه مهرماه هم پرداخت گردد.
وی افزود: اجرای این قانون بر عهده دولت می باشد بنابراین به احتمال زیاد این قانون از آبان ماه اجرا می شود و دولت معوقه مهر را هم پرداخت می کند.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس همینطور به مصوبه مجلس در تخصیص ۷۰۰۰ میلیارد تومان برای اجرای فوق العاده ویژه مشاغل کارکنان دولت اشاره و اظهار نمود: این که فوق العاده ویژه مشاغل مشمول کدام دستگاه ها و با چه درصدی شود، در اختیار دولت می باشد و مشخصا متولی آن سازمان امور استخدامی است؛ مجلس این اختیار را به دولت داده که «تا ۵۰ درصد» فوق العاده مشاغل را اجرایی کند.
اسماعیلی همینطور با یادآوری تصویب کلیات طرح مدیریت تعارض منافع در مجلس اظهار داشت: پس از تصویب کلیات، جزئیات این طرح جهت بررسی بیشتر به کمیسیون اجتماعی ارجاع شد؛ بررسی جزئیات در کمیسیون به اتمام رسیده و به هیات رییسه ارجاع شد تا در دستور صحن قرار گیرد.1401/08/27
13:33:40
0.0 / 5
343
تگهای خبر: تصویب , دولت , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام