انتقاد شدید قالیباف از یک ناجوانمردی

انتقاد شدید قالیباف از یک ناجوانمردی

به گزارش پارلمان ایران دات کام، ایرنا نوشت: رئیس مجلس اظهار داشت: یک خطری که من و یکایک شما را تهدید می کند اینست که خدای نکرده در این روزهای سخت به جای این که میراثدار هم سنگران خود باشیم، میراث خوار آن باشیم که اگر این امر اتفاق افتد ناجوانمردی و بی انصافی است.


محمد باقر قالیباف روز چهار شنبه در همایش ایثار گران یاران خراسانی اظهار نمود: رشد و پیشرفت کشور در گرو حرکت در راه فرهنگ دفاع مقدس است، برخی ها راه را به بی راهه رفته اند. وی اظهار داشت: برخی هم حرف انقلابی می زنند و صدای بلند دارند ولی منش انقلابی و اخلاص ندارند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در قسمت دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه امروز باید همه با درایت و برادری و اخلاص برای حل مشکل کنار هم باشیم اظهار داشت: رزمندگان در طول دفاع مقدس مشکلات را با گوشت و استخوان درک کردند و توانستند مدیریت کنند اینک هم باید با تلاش مشکلات را شکست دهیم. قالیباف با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس و رزمنده بودن پیر شدن ندارد اظهار داشت: هر کدام از ما وظیفه ای داریم و نباید در راه تردید نماییم بلکه باید در راه حرکت نماییم.
رئیس مجلس شورای اسلامی به سختی های دفاع مقدس و خاکریزها اشاره ای کرد و اظهار داشت: با همرزمانمان یک یک روز در خرمشهر بودیم و روز دیگر در عملیاتی دیگر، امروز باید همچون گذشته در کنار هم در یک عرصه باشیم. وی با اشاره به اینکه امروز مدیون جامعه ایثارگری هستیم افزود؛ باید تلاش نماییم تا مشکلات جامعه در زمینه های مختلف را حل نماییم، چون که رزمندگان برای سرافرازی کشورمان مسیر ایثارگری را پیمودند.

میراث دار همسنگران دفاع مقدس باشیم رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در هر شرایطی که هستیم باید میراث دار همسنگران دفاع مقدس باشیم. قالیباف اظهار نمود: یک خطری که من و یکایک شما را تهدید می کند اینست که خدای نکرده در این روزهای سخت به جای این که میراثدار هم سنگران خود باشیم، میراث خوار آن باشیم که اگر این امر اتفاق افتد ناجوانمردی و بی انصافی است.
وی با تکیه بر این که در هر شرایطی که هستیم باید میراثدار همسنگران خود باشیم، اضافه کرد: باید خویش را مدیون امام، شهدا بدانیم و وفادار به همه باورهای انقلاب بدانیم و همیشه به آن افتخار نماییم. وی افزود: حضور در دفاع مقدس یکی از نعمت های الهی بوده که در دوران جوانی نصیب ما شده است و آنرا درک کرده ایم.
قالیباف تصریح کرد: باید شکر این نعمت الهی را به جایی آوریم و شکر این نعمت به این گونه است که در این راه حرکت کرده و میراث دار این فرهنگ باشیم باشیم. رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رزمندگان خراسان شمالی در جبهه های جنگ، افرادی پای کار و شجاع بودند.
منبع:

1402/03/13
14:16:49
0.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام