علیپور:

دولت باید تا آخرین روز مسئولیت وظایفش را به عهده داشته باشد

دولت باید تا آخرین روز مسئولیت وظایفش را به عهده داشته باشد

پارلمان ایران دات كام: نماینده مردم چالدران و ماكو در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز مخالفت خود با مساله استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: نباید به رئیس جمهور بهانه بدهیم كه بگوید نگذاشتند كار كنم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد علیپور در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: مشکل ما بی توجهی به مشکلات مردم است. همان شعار تبلیغاتی مردم شب می خوابند و بامداد بیدار می شوند و افزایش قیمت ها را مشاهده می کنند امروز مصداق عملی پیدا کرده است
نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی مدعی شد: به واسطه همه مشکلات معیشتی موجود و موکلین زیادی به ما نمایندگان فشار می آورند و خواهان استیضاح رئیس جمهور هستند.
وی اظهار داشت: اعتقاد دارم که دولت باید تا آخرین روز در قبال مسئولیت های خود پاسخگو باشند. ما نباید اجازه هیچ گونه بهانه جویی را بدهیم. مجلس هم باید نقش نظارتی خویش را با قاطعیت هر چه تمام تر ایفا کند. نباید طوری بشود که فردا روز آقای روحانی مدعی بشود که نگذاشتند کار کنم. نباید کاری نماییم که رئیس جمهور ضعف خویش را به گردن دیگران بیندازد.
علیپور خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: هیچ عذر و بهانه ای شامل تحریم های ظالمانه برای شرایط موجود قابل قبول نیست.
وی در انتهای سخنان خود به مشکلاتی در مورد دامداری، کشاورزی و مساله استانداری شهرستان ماکو پرداخت و انتقاداتی نسبت به وضعیت معیشتی مردم حوزه انتخابیه اش وارد کرد.1399/08/01
12:39:26
5.0 / 5
1576
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳