یك عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی:

وضعیت بنزین سوپر در جایگاه های سوخت را پیگیری می نماییم

وضعیت بنزین سوپر در جایگاه های سوخت را پیگیری می نماییم

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با اشاره به اینكه «كمبود بنزین سوپر ارتباطی با صادرات این بنزین ندارد»، اظهار داشت: تامین بنزین سوپر جهت استفاده مردم، حق مردم بوده و ما این مساله را پیگیری می نماییم.


علی بختیار در گفت و گو با ایسنا درمورد اخبار انتشار یافته در خصوص كمبود بنزین سوپر در جایگاه های سوخت، بیان كرد: مدتی است كه در تامین بنزین سوپر در جایگاه های سوخت مشكلاتی به وجود آمده است اما به نظر نمی رسد كه علت این مشكل صادرات بنزین سوپر باشد.
این عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه اشاره كرد: ما این مشكل را از وزارت نفت و شركت پالایش و پخش فرآورده های نفتی پیگیری می نماییم تا علت این مساله روشن شده و مرتفع گردد. یكی از دلیلهای این كمبود می تواند افزایش چشم گیر مصرف سوخت در ایام اخیر باشد اما به هر حال ما این مساله را پیگیری خواهیم كرد.
بختیار در ادامه با اشاره به اینكه «تامین بنزین سوپر جهت استفاده مردم، حق مردم بوده و باید انجام شود» اظهار نمود: امروز بنزین یورو ۴ و یورو ۵ كه در كشور تولید شده و در جایگاه های سوخت عرضه می شود، بنزین با كیفیتی است.
منبع:

1398/07/30
10:38:27
5.0 / 5
4439
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام