عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس:

قهركردن با صندوق رای یعنی زیر پا گذاشتن حق خودمان

قهركردن با صندوق رای یعنی زیر پا گذاشتن حق خودمان

از تهران یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قهر کردن با صندوق رای در انتخابات یعنی زیر پا گذاشتن حق خودمان. همه ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت نماییم تا به کوری چشم دشمن یک انتخابات باشکوه را با حضور و مشارکت حداکثری رقم بزنیم.به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی پس از ظهر چهارشنبه ۱۲ خردادماه در مراسم سالروز ۱۴ و ۱۵ خرداد در جمع کارگران شهرک صنعتی خیرآباد اشاره کرد: حضرت امام (ره) فرمودند کشور مرهون تلاش کار و کارگر است و هرچه داریم از تلاش کار و کارگر است یعنی اگر کارگر در حوزه تولید نقش ایفا نکند تمام بخش های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی لطمه می بیند.

وی افزود: امام اعتقاد داشتند که ما اگر بدنبال استقلال سیاسی هستیم راهی جز پشتیبانی از تولید و کارگر نداریم؛ استقلالی که جزو شعارهای اصلی انقلاب است که از شروع انقلاب گفته ایم و هنوز هم می گوییم استقلال، آزادی جمهوری اسلامی. استقلال واژه مقدسی برای کشور و انقلاب شمرده می شود که مبنا و پایه آن به دوش تولیدکنندگان گذاشته شده است.

نماینده مردم دیار ۱۵ خرداد در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز هیچ کاری مقدس تر از تلاش، کار و خدمت در حوزه تولید که می تواند کشور را به خودکفایی برساند، نداریم.

نوش آبادی تصریح کرد: جنگ ما با دنیا جنگ اقتصادیست و این همه تحریم ها و فشارها بخاطر این است که ما را از لحاظ اقتصادی زمین گیر کنند. علت آن این است که اگر اقتصاد یک کشور لطمه ببیند به تبع آن سایر بخش ها هم لطمه می بیند.

وی بیان کرد: اگر امروز رهبر معظم انقلاب از مجلس تجلیل می کنند و از مجلس بعنوان مجلس انقلابی، ساعی و با همت یاد می کنند بخاطر این است که ابن مجلس به سمت پیشرفت کشور و حقوق و مطالبات مردم حرکت می کند.

نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا اضافه کرد: امام (ره) اهل تعارف نبود و واقعیت را بیان می کرد و می گفت به من بگویید خدمتگزار. ما امروز واژه خدمتگزار را برای انسان هایی به کار می بریم که در کارهای خیلی پایین خدمات ارائه می کنند اما امام عزیز می گفتند که به من بگویید خدمتگزار بیشتر خوشحال می شوم تا این که بگویید رهبر. امام خودش را با مردم، کارگر و کوخ نشین پیوند داده بود، پس می فرمود من یک تار موی کوخ نشینان را بر کاخ نشینان ترجیع می دهم.

نوش آبادی اظهار داشت: اگر جامعه ما به این سمت برود که مسئولان این مهم را در خود نهادینه کنند آن وقت است که از خیلی از مشکلات رهایی پیدا می نماییم چونکه ملاک ارزش گذاری در نظام اسلامی خدمتگزاری است.

وی با اشاره به انتخابات بیان کرد: قهرکردن با صندوق رای در انتخابات یعنی زیر پا گذاشتن حق خودمان. همه ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت نماییم تا به کوری چشم دشمن یک انتخابات باشکوه را با حضور و مشارکت حداکثری رقم بزنیم.
1400/03/12
23:05:11
0.0 / 5
889
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام