آصفری:

با حركت در خط ولایت فقیه خیلی از مشكلات حل می شود

با حركت در خط ولایت فقیه خیلی از مشكلات حل می شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه دنبال کرده اند و اگر همه مسؤلان هم مقتدرانه در این راه باشند، خیلی از مشکلات کشور حل می شود.


محمدحسن آصفری چهارشنبه ۱۹ خرداد در نشست مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی اظهار نمود: در چند روز آینده یک برگ زرین دیگری در تاریخ گرانبهای انقلاب توسط مردم ولایتمدار کشور رقم خواهد خورد. ک
وی اضافه کرد: تعیین دولت توسط مردم یکی از محاسن جمهوری اسلامی است، امروز ایران جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا کرده در حالی ه در گذشته چنین جایگاهی نداشته است. امروز به برکت انقلاب اسلامی و با فداکاری ملت، ایران جایگاه ویژه ای در دنیا پیدا کرده است که علت و اساس ویژه آن مشارکت و حضور مردم در عرصه های مختلف است.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بی تدبیری و ناکارآمدی دولت سبب تعطیلی کارخانه ها شده و شهرک های صنعتی به شهرک های ارواح تبدیل گشته اند. وقتی دولت ماشین آلات دسته دوم را مصوب و وارد می کند، هپکو و واگن پارس گرفتار مشکلات امروز می شوند.
وی اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم می باشد، هرچه دولت با پشتوانه بیشتر مردمی انتخاب گردد قدرت چانه زنی ما پشت میز مذاکرات هم بیشتر خواهد شد و دولت محکم تر و قوی تر مشکلات و دغدغه های مردم را حل می کند.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با فداکاری شهدا در جایگاه رفیعی قرار دارد و تکلیف هر ایرانی متعهد است که راه شهدا را با قوت پی بگیرد. مردم ایران حرکت در خط ولایت فقیه را همیشه دنبال کرده اند و اگر همه مسؤلان هم مقتدرانه در این راه باشند، خیلی از مشکلات کشور حل می شود.
منبع:

1400/03/20
21:10:59
0.0 / 5
949
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام