شریعتی:

مردم رأی شان را از كشور دریغ نكنند

مردم رأی شان را از كشور دریغ نكنند

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو هیات رئیسه فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز همه دانشمندان علم سیاست به این باور رسیده اند که تولید کننده قدرت ملی مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی است که انتخابات بهترین تبلور اراده مردم در تشکیل ساختار اجرایی نظام است.


غلامرضا شریعتی در گفتگو با ایسنا، درباره تأثیر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بر آینده کشور، بیان نمود: برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید علایق و انگیزه های مردم برای حضور در صحنه را تحریک کرد. مردم باید به این باور برسند که حضور آنها در پای صندوق رای به حفظ امنیت ملی کشور کمک می نماید. هرچقدر مشارکت مردم در انتخابات بالاتر باشد، قدرت ملی کشور هم بالا می رود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: میتوان اظهار داشت که قدرت ملی کشور به حضور مردم در صحنه های اجتماعی گره خورده است. قدرت یک کشور فقط وابسته به ابزار دفاعی آن کشور نیست بلکه مولفه مهم تر مردمی هستند که پای نظام و کشورشان می ایستند.
نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز همه دانشمندان علم سیاست به این باور رسیده اند که تولید کننده قدرت ملی، مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی است که انتخابات بهترین تبلور اراده مردم در تشکیل ساختار اجرایی نظام است. از طرفی حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای کمک می نماید در عرصه بین الملل با قدرت بیشتری از حقوق کشورمان دفاع نماییم.
ایشان در ادامه تصریح کرد: حضور در انتخابات یک رسالت ملی، دینی و انقلابی است که بر دوش هر یک از ما قرار دارد. از همه مردم تقاضا می نماییم فارغ از نگاه های سیاسی و مشکلاتی که وجود دارد پای صندوق های رای حضور یابند. هر یک رای که به صندوق انداخته می شود تولید قدرت ملی برای کشور است. از مردم انتظار می رود این رای را از کشور خودشان دریغ نکنند.
شریعتی در انتها اضافه کرد: حضور مردم در پای صندوق های رای این پیام را به دنیا می دهد که مردم علیرغم مشکلات نسبت به کشور خود متعهد بوده و در دفاع از منافع ملی کشورشان ایستاده اند.
منبع:

1400/03/25
23:03:02
0.0 / 5
863
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳