ارسال لایحه پروتكل همكاری در مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر به مجمع تشخیص

ارسال لایحه پروتكل همكاری در مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر به مجمع تشخیص

با اصرار نمایندگان بر مصوبه قبلی خود درباب لایحه پروتکل همکاری در حوزه مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر این لایحه جهت تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درمورد لایحه پروتکل همکاری در حوزه مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر الحاقی به موافقت نامه همکاری در حوزه امنیت دریای خزر را که از شورای نگهبان اعاده شده بود را بررسی نموده و در نهایت با اصرار کمیسیون قضایی و حقوقی بر مصوبه قبلی خود، موافقت کردند.
علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را به عهده داشت بعد از موافقت نمایندگان با گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی، اشاره کرد: با اصرار مجلس این لایحه برای تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال می شود.
متن گزارش کمیسیون درباب این لایحه به شرح زیر است:
ماده واحده_سند الحاقی (پروتکل) همکاری در حوزه مبارزه با جرائم سازمان یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در حوزه امنیت در دریای خزر مورخ ۲۷ آبان ۱۳۸۹(۱۸ نوامبر ۲۰۱۰)) مشتمل بر (۱۸) ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می شود.
تبصره_ رعایت اصول هفتاد و هفتم(۷۷)، یکصد و بیست و پنجم(۱۲۵) و یکصد و سی و نهم(۱۳۹) قانون اساسی در اجرای این قانون، الزامی است.
1400/05/05
13:12:07
0.0 / 5
920
تگهای خبر: تصویب , قانون , لایحه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام