بشیری:

وزرای دولت سیزدهم مردمی باشند

وزرای دولت سیزدهم مردمی باشند

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که وزرای دولت سیزدهم باید مردمی بوده و با نخبگان تعامل داشته باشند تا بتوانند با شناخت مشکلات مردم آنرا حل کنند.


فرهاد بشیری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: رئیس جمهور دولت سیزدهم توانست با رأی مردم انتخاب گردد. حالا مردم منتظرند تا کابینه سیزدهم متشکل از افراد توانمند و بااستعداد تشکیل گردد تا افرادی بر سر کار آمده که مشکلات مردم را رفع کنند.
وی ادامه داد: لازم است کابینه سیزدهم متشکل از افراد حائز شرایط و توانمند باشد، کسانی که با پشتکار و انگیزه و باکفایت بوده و بتوانند با اتکا به توانمندی های داخلی و تعامل بین المللی و منطقه ای مشکلات را از سر راه بردارند. ان شاءالله مجلس هم در سایه همگرایی با دولت بخصوص در زمان بررسی صلاحیت وزرا بتواند به دولت کمک نماید و در روند رأی اعتماد وزرا سرعت داشته باشد.
نماینده پاکدشت تاکید کرد که رخ دادن این امر منوط به معرفی وزرای کارآمد و باکفایت است که بتوانند سرعت خدمت رسانی را افزایش داده و مشکلات، نارسایی و کاستی ها را بشناسند و مهم تر از همه پشت میزنشین نباشند.
بشیری در انتها تاکید کرد: وزرا باید مردمی بوده و با نخبگان تعامل داشته باشند تا با تعامل بین مردم و استفاده از نظرات نخبگان مشکلات را حل کنند، مشکلاتی که مهم ترین آن مبحث معیشت مردم، پشتیبانی از اقشار صدمه پذیر، رفاه اجتماعی و حل معضلات اقتصادی می باشد.1400/05/15
13:13:37
0.0 / 5
804
تگهای خبر: آموزش , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳