حضور میرکاظمی در کمیسیون برنامه و بودجه

حضور میرکاظمی در کمیسیون برنامه و بودجه

پارلمان ایران دات کام: سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


محمدمهدی مفتح در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: این جلسه با حضور مسعود میرکاظمی رییس جدید سازمان برنامه و بودجه کشور جهت انجام معارفه، بحث و تبادل نظر درباب برنامه ها و اولویت های سازمان در سالجاری و بودجه سال آینده تشکیل شد. نمایندگان دغدغه ها و پیشنهادات خود درباب تدوین و ارائه برنامه پنجساله هفتم توسعه، بودجه سال جاری و نحوه هزینه کرد برای ماه های باقی مانده از سال، نیازهای مالی کشور، یکسان سازی نظام پرداخت، تامین مالی پروژه های نیمه تمام عمرانی، اصلاح ساختار بودجه و تعیین راهبردها، خط مشی و محدودیت ها برای تدوین بودجه سال بیان نمودند.
وی افزود: میرکاظمی برآوردی از درآمدها و هزینه ها، نحوه تامین هزینه های مورد نیاز برای اداره هرچه بهتر کشور، تشکیل کارگروه هایی جهت بررسی مسایل مختلف کشور همچون بودجه سال جاری و سال آینده، اصلاح ساختار بودجه بیان کرد. در مجموع جلسه خوبی بود و نمایندگان نسبت به مجموعه منابع درآمدی کشور و هزینه کردها و شیوه های مدیریتی جدید سازمان برنامه و بودجه اشراف خوبی پیدا کردند.
مفتح در آخر اظهار داشت که قرار شد جلسات مشترک این کمیسیون با مسئولان سازمان برنامه و بودجه برای تعامل و تبادل دیدگاه ها و پیشنهادات بمنظور اداره هرچه بهتر کشور از لحاظ مدیریت منابع مالی و هزینه کردها با فاصله زمانی کمتر تشکیل گردد.
منبع:

1400/06/14
21:46:52
0.0 / 5
930
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام