آخرین خبرها از تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی

آخرین خبرها از تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی

به گزارش پارلمان ایران دات کام مهر نوشت: نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تعیین اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی آگاهی داد.حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی از انتخاب اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق ‍های نجومی آگاهی داد.
وی بیان کرد: با رأی اعضای کمیته تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نجومی، مالک شریعتی بعنوان رییس و بنده و غلامحسین رضوانی بعنوان نایب رییس انتخاب شدیم.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: همین طور احسان ارکانی بعنوان دبیر کمیته هیئت تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نجومی برگزیده شد.
میرتاج الدینی اظهار داشت: کمیته هیئت تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نجومی، بلافاصله بعد از دریافت احکام خود از هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، کار تحقیق و تفحص را شروع خواهند کرد. تشکیل هیئتی سه نفره برای پیگیری دپوی کالاها در گمرک
غلامرضا مرحبا در گفتگو در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح مالیات بر عایدی سرمایه بررسی و بند یک آن تصویب گردید.
بنا بر گزارش مهر، وی بیان کرد: طرح مذکور اصلاح قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان و قسمتی از قانون مالیات های مستقیم است و قرار شد در ارتباط با این طرح مذاکراتی هم با وزیر اقتصاد داشته باشیم و با تجمیع اقداماتی که در کمیسیون صورت گرفته و کارهای صورت گرفته در دولت، طرحی یکدست و جامع تصویب شود.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همین طور به دنبال تذکرات تعدادی از نمایندگان درباره کالاهای دپو شده در گمرک، رییس مجلس ماموریتی به کمیسیون اقتصادی برای پیگیری این مساله داد.
مرحبا اظهار نمود: امروز هیئتی سه نفره برای پیگیری ماجرای دپوی دارو و کالاهای فاسدشدنی تشکیل شد تا بازدیدی از گمرکات انجام دهد که از آن مبدأ کالاهای فاسد شدنی و دارو وارد کشور می شود و گزارش این هیئت به مجلس تقدیم می شود.
23219


منبع:

1400/06/22
10:59:37
0.0 / 5
881
تگهای خبر: برنامه , تصویب , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱