هشدار نماینده سراوان درباره بحران آب

هشدار نماینده سراوان درباره بحران آب

به گزارش پارلمان ایران دات کام ایسنا نوشت: نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر برای آب حوزه انتخابیه تدبیری اندیشیده نشود، طی 2 سال جمعیت 200 هزار نفری مجبور به مهاجرت خواهند شد.ملک فاضلی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در هشداری به وزیر نیرو اظهار داشت: اگر برای آب حوزه انتخابیه تدبیری اندیشیده نشود، طی ۲ سال، جمعیت ۲۰۰ هزار نفری مجبور به مهاجرت خواهند شد. همین طور گسترش و توسعه برق نیز ضروری می باشد.
وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تقاضا دارم وضعیت راه های شهرستان که از نظر گسترش ۲۵ درصد است مورد توجه قرار گیرد، چون نیازمند گسترش راه ها هستیم. همین طور فرودگاه سراوان که به خوبی آماده شده است، حداقل دو پرواز تهران به سراوان بصورت ارتباطی با سایر شهرستان ها داشته باشد.
نماینده سراوان با اشاره به مشکل اینترنت در زمینه انتخابیه اش اظهار داشت: کمبود اینترنت فریاد خوشایند بهترین های جامعه یعنی دانش آموزان و دانشجویان را به فلک رسانده و خود این فریاد، اینترنت شده است. امیدوار هستم که وزیر ارتباطات چاره جویی مفیدی را داشته باشد.
فاضلی از وزیر آموزش و پرورش نیز درخواست نمود اگر مقرر است اینترنت اینطور باشد، وزیر بهداشت در جهت واکسیناسیون همکاری داشته باشد تا آموزش حضوری انجام گیرد.
نماینده سراوان در آخر اظهار داشت: چاره اشتغال در منطقه، بازارچه های مرزی هستند که امیدوار هستم در این مورد چاره اندیشی بموقع انجام گیرد. ۲۳۲۱۹


منبع:

1400/06/24
21:04:05
0.0 / 5
922
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱