نظر یوسفیان ملا درباره قدرت چانه زنی اصلاح طلبان

نظر یوسفیان ملا درباره قدرت چانه زنی اصلاح طلبان

به گزارش پارلمان ایران دات کام برنا نوشت: نماینده ادوار مجلس اظهار داشت: اصلاح طلبان مرزشان مشخص است و جایگاهی در این دولت ندارند و انتخابات را باخته اند یا کاندیدا نداشتند و یا واقعا در میدان نبوده اند. آنها جایگاهی ندارند که قدرت چانه زنی داشته باشند.«عزت الله یوسفیان ملا»، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، در ارتباط با حزبی که طی گمانه زنی ها با محوریت علی لاریجانی درحال شکل گیری بود، اظهار نمود: اصلا ایشان چنین بنایی ندارند، چه کسی گفته است؟ در این زمینه اصلا صحبتی نشده بود. چه کسی اینها را می گوید؟ اصلا بنایی بر این نبود که کنسل شود. یک تعدادی زحمت کشیدند با هم برائت نامه ای بنویسند اصلا و ابدا چنین صحبتی با احدی نشده بود.
او در مورد دردسرهایی که سهم خواهی برخی برای دولت ایجاد کرده، اظهار نمود: بطور کلی سهم خواهی در انتخابات در هر مرحله ای از انتخابات باشد، وجود دارد این یک امر جا افتاده و طبیعی است.
یوسفیان ملا اشاره کرد: انتخابات که تمام شود یک عده ای می گویند که ما برای شما ستاد زده ایم و تبلیغات کرده ایم و ما برای شما هزینه کرده ایم و بطورمثال اداره این شهر کوچک را به ما بدهید و بخشداری را به ما بدهید، این را همین گونه تسرعی بدهید تا نماینده مجلس تا ریاست جمهوری این یک امر عادی است.
او اشاره کرد: اگر برای پیروزی شخصی در انتخابات حزب و یا جریانی، کمک کرده باشند مسلما سهم خواهی برای آن قوی تر و بزرگ تر و با حرص بیشتری شکل می گیرد، اما اگر افراد بومی، محلی، آشنا، رییس ستاد و تبلیغات کمک کرده باشند، افرادی که سهم می طلبند کمتر خواهند بود اما امکان ندارد کسی بتواند بیاید و مسئله سهم خواهی را در انتخابات انکار کند.
این چهره سیاسی افزود: اصلاح طلبان مرزشان مشخص است و جایگاهی در این دولت ندارند و انتخابات را باخته اند یا کاندیدا نداشتند و یا واقعا در میدان نبوده اند. آنها جایگاهی ندارند که قدرت چانه زنی داشته باشند. قدرت چانه زنی از اصلاح طلبان گرفته شده است. آنها در حد یک استاندار هم قدرتی ندارند که بیایند و از دولت بخواهند حداقل این استانداری را به اصلاح طلبان بدهید. پرونده اصلاح طلبان در این دولت کاملا بسته است و اگر خواسته ای هم داشته باشند، هتک حرمت به خودشان می شود چون به هیچ عنوان پذیرفته نمی گردد.
23219


منبع:

1400/07/04
20:44:21
0.0 / 5
1006
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام