عملكرد ۱۰۰روز نخست دولت سیزدهم از دید نمایندگان مجلس،

صفایی: بطور معمول نتایج تصمیمات کلان در عرض 100 روز حس نمی گردد

صفایی: بطور معمول نتایج تصمیمات کلان در عرض 100 روز حس نمی گردد

به گزارش پارلمان ایران دات کام خراسان رضوی یک نماینده مجلس با اعلان اینکه بطور معمول نتایج تصمیمات کلان به شکلی نیست که در عرض 100 روز حس شوند، اظهار داشت: اما در هر دو حوزه سیاست داخلی و سیاست خارجی اقدامات خوبی در دولت سیزدهم در حال انجام می باشد. خصوصاً دیپلماسی اقتصادی همچون این اقدامات که به زودی نتایج آن توسط مردم حس خواهد شد.


محمد صفایی در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه ارزیابی مثبتی از عملکرد ۱۰۰روز نخست دولت سیزدهم دارم، اظهار نمود: تا الآن دولت مطالعاتی روی ساختارهای اقتصادی انجام داده و به نتایج خوبی هم رسیده است و ما امیدواریم که آن نتایج عملیاتی شوند. فکر می کنم ان شاءالله مردم نتایج این مطالعات و اقداماتی که در دولت سیزدهم درحال صورت گرفتن است را تا آخر سال حس کنند.
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی افزود: در زمینه اقتصادی، خصوصاً کاهش تورم و تثبیت قیمت ها و ساخت مسکن تصمیمات خوبی در دولت سیزدهم گرفته شده است و ما امیدواریم این ها استمرار داشته باشد و تا آخر سال بتوانیم خبرهای خوبی به مردم دهیم.
وی با اعلان اینکه بطور معمول نتایج تصمیمات کلان به شکلی نیست که در عرض ۱۰۰ روز حس شوند، افزود: اما در هر دو حوزه سیاست داخلی و سیاست خارجی اقدامات خوبی در دولت سیزدهم در حال انجام می باشد. خصوصاً دیپلماسی اقتصادی همچون این اقدامات که به زودی نتایج آن توسط مردم حس خواهد شد.
صفایی با اشاره به سفرهای استانی رییس جمهور اظهار داشت: در ضمن این سفرها شخص رییس جمهور و هیأت دولت از نزدیک در جریان امور قرار می گیرند و مشکلات مردم را مشاهده و بررسی می کنند، پس انجام این سفرها کار مثبتی است که در دولت سیزدهم در حال انجام می باشد. فقط با توجه به این که این سفرها اکثرا به مراکز استانها صورت می گیرد، امیدواریم سفر به مناطق محروم استانها بیشتر شود و در این سفرها به مشکلات مردم این مناطق توجه بیشتری شود.
منبع:

1400/08/23
09:41:20
0.0 / 5
852
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵