اولیانوف:

در مذاکرات وین جبهه متحدی مقابل ایران وجود ندارد

در مذاکرات وین جبهه متحدی مقابل ایران وجود ندارد

پارلمان ایران دات کام: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به اظهارات یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در واکنش به پیامی از ابوالفضل عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران که درباره مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین گفته بود، «ضرب الاجل چند هفته ای برای غرب است، نه ایران. اگر در دست یافتن به توافقی خوب جدیت دارید، از لجاجت دست بردارید و پیشنهاد ایران برای رفع تحریم ها را بپذیرید. زمان به نفع شما پیش نمی رود»، در صفحه توییترش نوشت: از لحاظ مفهومی، ما طرفدار نگاهی متفاوت هستیم. ما با این درک پیش می رویم که همه ی ما «در یک قایقیم». در مذاکرات وین، هیچ جبهه ی متحدی مقابل ایران وجود ندارد.
اولیانوف افزود: ایران شریک باارزش و محترم ماست. ما باید به اتفاق هم راهکارهایی را پیدا نماییم که برای همه قابل قبول باشند.
اظهارات اولیانوف در پی این مطرح می شود که دور هفتم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین چند روز پیش به پایان رسید و دور هشتم مقرر است دوشنبه ی هفته پیش رو(۶ دی) اجرا شود.
منبع:

1400/10/03
18:41:05
0.0 / 5
816
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳