احمدی:

با شهادت حاج قاسم، فکر و اندیشه ایشان در جای جای جهان توسعه یافت

با شهادت حاج قاسم، فکر و اندیشه ایشان در جای جای جهان توسعه یافت

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خطاب به مسببین حادثه ترور سردار اظهار داشت: مطمئن باشید انتقام سختی پیش روی شما خواهد بود.


محمدرضا احمدی در گفت و گو با ایسنا، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سردار سلیمانی در مورد ابعاد مکتب فکری ایشان اظهار داشت: دولت کوردل تروریستی آمریکا فکر می کرد با به شهادت رساندن شهید حاج قاسم سلیمانی می تواند یک فکر و یک اندیشه را از میان ببرد، این درحالی است که بعد از شهادت سردار دل ها و ابومهدی المهندس فکر و اندیشه ای که شاید در جهان خیلی شناخته شده نبود در جای جای جهان توسعه یافت و متبلور شد.
وی ادامه داد: برای مثال بعد از شهادت سردار سلیمانی این سوال ها در اذهان مردم جهان عنوان شد، سردار سلیمانی چه شخصیتی بود؟ چرا دولت آمریکا شخصی با این عظمت را در یک کشور ثالث به شهادت رساند؟ این اتفاق باعث شد خباثت دولت آمریکا بر همگان آشکار شود و از طرفی عدم پایبندی دولت آمریکا به قوانین و قوانین بین المللی هم برای همه عیان شد.
نماینده مردم رشت بیان نمود: همه جهان، همه مردم و همه دولت ها شاهد تشییع باشکوه پیکر مطهر ایشان بودند و مشاهده نمودند که چگونه همه مردم ایران از هر قشری در این صحنه عاشقی حضور پیدا کردند، بعد از این اتفاق یک اندیشه مهم در جهان بوجود آمد بگونه ای که همه اعلام نمودند همه ما حاج قاسم سلیمانی هستیم، یعنی در کشور هزاران حاج قاسم سلیمانی با تفکر ایشان و با اندیشه پرارزش ایشان به وجود آمد، حتی این اندیشه فراتر از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران توسعه پیدا کرد، این اندیشه خیلی از دیگر کشورها را فتح کرد و خیلی از مردم و آزادی خواستار جهان فریاد برآوردند که ما راه حاج قاسم سلمانی را ادامه خواهیم داد.
احمدی اظهار داشت: بر مبنای نظر خیلی از اندیشمندان، شهادت حاج قاسم سلیمانی بیشتر از حضور ایشان اثرگذار بود، یک اندیشه و یک مکتب با عنوان سردار سلیمانی به وجود آمد، بر همین مبنا است که مستکبرین حالا از نام و تصاویر ایشان وحشت دارند و در پلتفرمی همچون اینستاگرام اگر تصویری از ایشان به اشتراک گذاشته شود بلافاصله آنرا حذف می کنند، این تروریست های پست از تصویر حاج قاسم بیشتر از پیش ترس و وحشت دارند.
وی اظهار داشت: حاج قاسم برای انقلاب، ولایت و ادامه راه شهدا شب و روز نمی شناخت، ایشان جهت کمک به فقرا، نیازمندان و مستضعفین عالم مرزها را درنوردید، بلند شدن دست یاری ایشان به سمت مستضعفین در ایران، سوریه، یمن، عراق و لبنان مشاهده می شد، جهان بعد از شهادت حاج قاسم عاشق راه و رسم ایشان شد، بگونه ای که بسیاری تلاش می کنند راه و رسم سردار سلیمانی ها و ابومهدی ها را ادامه دهند.
احمدی در انتها افزود: به افرادی که این جنایت بزرگ را مرتکب شدند و به قاتلین سردار سلیمانی اخطار می دهیم که حالا با سردار سلیمانی ها و جبهه مقاومت روبرو هستید، مطمئن باشید انتقام سختی پیش روی تمام قاتلین و مسببین این حادثه خواهد بود.
منبع:

1400/10/13
09:40:53
0.0 / 5
870
تگهای خبر: آموزش , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴