رشیدی كوچی:

قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد

قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد

به گزارش پارلمان ایران دات کام یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر مقرر است افزایشی در زمینه اینترنت رخ دهد باید بر روی سرعت آن باشد نه این که قیمت آن بالا رفته و بسته های مقرون به صرفه همراه نیز حذف گردد.


جلال رشیدی کوچی در گفت و گو با ایسنا، با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت و کاهش کیفیت آن بیان کرد: افزایش قیمتی که در زمینه اینترنت صورت گرفت کار درستی نبود. علاوه بر این که افزایش قیمت آن بر سبدخانوار تاثیر می گذارد، در این شرایط موجب ایجاد نارضایتی هم شده است. در ذهن و افکار عمومی این شائبه به وجود آمده که طرح صیانت از پشت پرده درحال اجرائی شدن است در صورتیکه واقعیت این نیست.
نباید با افزایش قیمت اینترنت فشار مضاعفی بر مردم وارد کرد ایشان سپس اظهار نمود: به دنبال افزایش قیمت اینترنت ما از وزیر ارتباطات سوال پرسیدیم و منتظر پاسخ وی هستیم. احیانا وزیر در پاسخ می گوید این افزایش قیمت قانونی بوده و طبق قانون صورت گرفته است. اما باید در این شرایط تلاش نماییم که فشار مضاعفی به مردم وارد نشود. افزایش قیمتی که با کاهش سرعت و کیفیت همراه باشد نه فقط رضایت جامعه را به دنبال نخواهد داشت بلکه زمینه ایجاد نارضایتی را در سطح جامعه فراهم خواهدنمود.
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در حالی که سرعت و کیفیت اینترنت در همه جای دنیا روبه افزایش، کاهش آن در کشور ما هم زمان با افزایش قیمت توجیهی ندارد متاسفانه ما شاهد می باشیم در کنار افزایش قیمت تعرفه های اپراتورهای مربوطه، بسته های مقرون به صرفه همراه نیز حذف شد و کیفیت و سرعت نیز کاهش پیدا کرده است. همه این عوامل دست به دست هم می دهد تا مردم ناراضی شوند. قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد.
ایشان سپس اشاره کرد: ما شاهد می باشیم که سرعت اینترنت در همه جای دنیا روبه افزایش است. این معنایی ندارد که سرعت اینترنت ما کم شود. اگر مقرر است افزایشی صورت بگیرد باید بر سرعت اینترنت باشد نه این که بر روی قیمت آن افزوده شود.
منبع:

1401/02/05
20:08:43
0.0 / 5
610
تگهای خبر: طرح , قانون , كیفیت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام