شاكری تاكید كرد

مجمع نمایندگان تهران برخورد با ضاربان شهردار را دنبال می کند

مجمع نمایندگان تهران برخورد با ضاربان شهردار را دنبال می کند

به گزارش پارلمان ایران دات کام نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مجمع نمایندگان تهران ضمن پشتیبانی از اقدامات فساد ستیز همکاران در مدیریت شهری، برخورد با ضاربان شهردار ناحیه 3 منطقه 19 را مجدانه پیگیری خواهدنمود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتظار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نوشت:
« به دنبال حمله عوامل و متخلفین به جناب آقای مهندس هاشمی شهردار محترم ناحیه ۳ منطقه ۱۹ تهران در زمان بازدید ایشان از تخلفات صورت گرفته، بر خود واجب دیدم که همراه با آقای دکتر هدایت شهردار محترم منطقه ۱۹ بصورت حضوری از ایشان عیادت و دلجویی نمایم.
ضمن حمایت قاطع از مبارزه با هرگونه تخلف در ساخت و ساز شهری و اینطور اقدامات فساد ستیز همکاران مدیریت شهری، خواهان برخورد قاطع و فوری با این اشرار و قلع و قمع بناهای غیرقانونی در اسرع وقت هستم و مجمع نمایندگان استان تهران مجدانه پیگیر برخورد با متخلفین می باشد. باید با متخلفین و مسببین این حادثه با اشد مجازات برخورد شود تا مدیران پاکدست و توانمند شهرداری، قانون را حامی و پشتیبان خود ببینند. در عین حال اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در دستور کار این هفته صحن مجلس می باشد.»
به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ حین بازدید و جلوگیری از ساخت و ساز در ساختمانی غیرقانونی در محدوده خلازیر با قمه مورد تهاجم قرار گرفته است.
منبع:

1401/02/17
20:27:11
0.0 / 5
356
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام