عقب نشینی پایداری ها ؟

عقب نشینی پایداری ها ؟

به گزارش پارلمان ایران دات کام منیبان نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید: بعضی از نمایندگان به آقاتهرانی پیشنهاد کردند که برای ریاست مجلس داوطلب شود؛ امکان دارد افرادی علاقه مند به او باشند اما تا آنجاییکه بنده اطلاع دارم برنامه ای جهت داوطلب شدن در انتخابات مجلس ندارد.غلامرضا رضوانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به این که گفته شده قالیباف مجدداً رئیس مجلس می شود، اظهار داشت: این که رئیس مجلس از پیش تعیین شده، حرف درستی نیست، امکان دارد برآوردها بدین سان باشد که مجدداً قالیباف رئیس مجلس شود اما این به معنای تعیین شدن از پیش نیست، کما این که دوره ریاست مجلس یک ساله است و پس از یک سال باردیگر انتخابات برگزار می شود، در این شرایط اگر مجدداً قالیباف رای بیاورد، برای دفعه سوم رئیس مجلس می شود.
او درباره ارزیابی خود از فضای مجلس برای استقبال از قالیباف جهت تصدی پست ریاست مجلس اضافه کرد: برآورد بنده این است که مجدداً قالیباف برای ریاست مجلس رای می آورد و رئیس مجلس می شود.بیشتر بخوانید: امید مخالفان به مددرسانی «سیسمونی» کمرنگ شد / سبقت قالیباف از رقیبان برای یاست مجلس افشای سیسمونی برای حذف قالیباف بود؟ / نبرد تمام اصولگرایانه بر سر سکانداری بهارستان


رضوانی در پاسخ به این که زمزم هایی از داوطلبی آقاتهرانی برای ریاست مجلس شنیده می شود، خاطرنشان کرد: داوطلب شدن آقاتهرانی برای ریاست مجلس، ناشی از گمانه زنی های غیرمعتبر است. حقیقت امر این است که بعضی از نمایندگان به آقاتهرانی پیشنهاد کردند که برای ریاست مجلس کاندیدا شود. امکان دارد افرادی علاقه مند به آقاتهرانی باشند اما تا آنجاییکه بنده اطلاع دارم، او برنامه ای جهت داوطلب شدن در انتخابات مجلس ندارد.
نمایند مردم تهران در مجلس در واکنش به این که گفته می شود طرح استفاده بهینه از اشیاء باستانی و گنج ها با حمایت جبهه پایداری مطرح گردیده است، اشاره کرد: بنده طرح استفاده بهینه از اشیاء باستانی و گنج ها را امضا نکردم. در واقع چنین طرحی به بنده عرضه نشده و تاکنون آنرا مشاهده نکردم. خیلی از موارد را به جبهه پایداری ارتباط می دهند؛ بعنوان مثال بارندگی می شود می گویند به جبهه پایداری مربوط است، بارندگی هم نمی گردد می گویند به جبهه پایداری ارتباط دارد حتی امکان دارد آلودگی هوای تهران و شهرستان ها را هم به جبهه پایداری ارتباط بدهند. در واقع برخی گرفتار توهمات هستد. هیچ طرحی به این عنوان از طرف جبهه پایداری مطرح نشده است.۲۱۲۱۷منبع:

1401/02/28
14:02:49
0.0 / 5
392
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱