تذكر نماینده مجلس :

مردم متدین و سطح پایین جامعه که پشتیبان نظام بوده اند، امروز در فشار شدید قرار گرفته اند

مردم متدین و سطح پایین جامعه که پشتیبان نظام بوده اند، امروز در فشار شدید قرار گرفته اند

ایلنا نوشت: فلاحی اظهار داشت: تذکرات ما به دولت 9 ماهه شد و متاسفانه به سبب عدم توجه به این تذکرات حالا شاهد بی تدبیری در بعضی بخش های کشور هستیم.نماینده مردم همدان در مجلس با اعلان اینکه به هم ریختگی بازار سبب فشار بر مردم متدین و سطح پایین جامعه شده، اظهار داشت: از دستگاه قضایی و نهادهای نظارتی، دولت را تنها نگذارند، برای اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که همه به دولت در این راه کمک کنند.
احمدحسین فلاحی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری به دولت اظهار داشت: تذکرات ما به دولت ۹ ماهه شد و متاسفانه به سبب عدم توجه به این تذکرات حالا شاهد بی تدبیری در بعضی بخش های کشور هستیم.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس یازدهم افزود: امروز کمیسیون اصل ۹۰ گزارش در مورد عدم مدیریت صحیح جریان هسته ای کشور و عدم اجرای صحیح قانون راهبردی برای رفع تحریم ها ارائه کرد که این سوءتدبیر را در ارتباط با مدیریت جدید سازمان انرژی اتمی نیز می بینم. امروز شاهد صدور بیانیه شورای حکام مقابل جمهوری اسلامی بودیم و باید دید زمینه صدور چنین اطلاعیه ای کجا بوده است؟ آیا تیم هسته ای عملکرد درستی داشته است؟ آیا توافق و یا بیانیه در خیلی از بندهای متن کلمه "توافق" ذکر شده است، مجلس باید در جریان قرار می گرفت.
وی افزود: چگونه بدون اطلاع مجلس توافقی امضا می کنند که آن توافق زمینه صدور بیانیه مقابل جمهوری اسلامی ایران می شود و کلی هزینه برای نظام اسلامی به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید:
نماینده مجلس: وزرا حرف ما را دیگر نمی شنوند / جلسات را علنی کنید تا مردم ببینند نماینده ها چه می کنند


منبع:

1401/03/25
23:58:49
0.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳