سوپرانقلابی ها شامل اصلاح طلبان است یا اصولگرایان؟

سوپرانقلابی ها شامل اصلاح طلبان است یا اصولگرایان؟

به گزارش پارلمان ایران دات کام منبیان نوشت: چهره سیاسی اصلاح طلب می گوید: آنهایی که خودشان را انقلابی و بقیه را دور از انقلاب یا ضد انقلاب می دانند، باید خودشان را اصلاح کنند چون که دردسر کشور آنها هستند.مسیح مهاجری، چهره سیاسی اصلاح طلب، در ارزیابی اراده دولت سیزدهم برای پذیرفتن FATF اظهار داشت: درباره FATF نکته قابل توجه این است که هم اکنون دولت چاره ای غیر از پذیرفتن آن ندارد. بهرحال باید این اقدامات صورت بگیرند تا مشکلات برطرف شود.
او درباره این که سوپر انقلابی ها شامل چه کسانی می شوند؟ اضافه کرد: درباره این قبیل افراد ما تعبیر دیگری داریم و درباره این افراد می گوییم «خود انقلاب پنداران». در واقع بنده اعتقاد دارم آنهایی که خودشان را انقلابی می دانند و بقیه را دور از انقلاب یا ضد انقلاب، باید خودشان را اصلاح کنند چون که دردسر کشور آنها هستند.
مسیح مهاجری در پاسخ به این که سوپرانقلابی ها شامل اصلاح طلبان می شود یا اصولگرایان؟ خاطرنشان کرد: سوپر انقلابی ها در هر دو جریان اصلاح طلب و اصول گرا حضور دارند هر کدام از این جریان ها دو بخش، خوش خیم و بدخیم دارند.


بیشتر بخوانید: انتقاد مسیح مهاجری از رئیسی: این که منتقدان دولتتان را خیرخواه نظام نمی دانید گمراهی است/ چرا سازمان تبلیغات را منحل نمی کنید؟ خبرگزاری اصولگرا خطاب به مسیح مهاجری: تیراژ روزنامه ات بسیار پایین است، شجاعانه کنار بکش


این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: در واقع هم اصلاح طلبان و هم اصولگرایان، آدم های خیلی خوب دارند و هم هر دو گروه آدم های تندرو و بی منطق دارند. ازاین رو بدین سان نیست که سوپر انقلابی ها یکسره اصلاح طلب باشند یا یکسره اصولگرا. آدم ها به حساب خودشان باید بررسی شوند.
مهاجری در پاسخ به این که این خود انقلاب پندارها از آغاز انقلاب بوده اند یا اخیرا در فضای سیاسی کشور به وجود آمده اند؟ خاطرنشان کرد: همیشه یک عده ای مانند سوپرانقلابی ها بودند گاهی بیشتر هستند و گاهی کمتر.
21220


منبع:

1401/03/26
10:26:26
0.0 / 5
263
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴