قالیباف :

یکشنبه آینده، رسیدگی خارج از دستور طرح در صحن

یکشنبه آینده، رسیدگی خارج از دستور طرح در صحن

به گزارش پارلمان ایران دات کام تسنیم نوشت: نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهار داشت: طرح ساماندهی کارکنان دولت که حالا در سامانه بارگذاری شده با حمایت و توافق دولت می باشد و در جلساتی که با سازمان امور استخدامی در کمیسیون داشتیم درباره این طرح توافقات خوبی صورت گرفت.ولی اسماعیلی نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره تصویب درخواست اولویت بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی در تدوین این طرح دو اولویت مهم را مدنظر دارد، اولویت اول درمورد این که استخدام ها از راه آزمون صورت گیرد.
وی افزود: اولویت دوم که در تبصره 2 طرح آمده این است که نیروهای قراردادی کنونی ساماندهی شوند، بر این اساس قراردادهای مختلف در یک بازه زمانی 6 ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین شوند. نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی همینطور اظهار داشت: بررسی این طرح از روز یکشنبه در دستورکار صحن علنی قرار خواهد گرفت و بررسی جزئیات آن شروع می شود.
بیشتر بخوانید:
اعلام دستور کار جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس / ۷ وزیر دولت به مجلس می روند
طرح «تبدیل وضعیت پذیرفته شدگان آزمون های استخدام ادواری» در دستور کار مجلس

وی اضافه کرد: ایرادات و پیشنهاداتی که مدنظر نمایندگان است در کمیسیون بررسی شده و روز یکشنبه در صحن عرضه خواهد شد.
اسماعیلی در انتها خاطرنشان کرد: طرحی که حالا در سامانه مربوطه بارگذاری شده با حمایت و توافق دولت می باشد و طی جلساتی که با سازمان امور استخدامی در کمیسیون داشتیم درمورد این طرح توافقات خوبی صورت گرفت.
رسیدگی خارج از دستور به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تعیین تکلیف نیروهای طرف قرارداد شرکتهای پیمانکاری
نمایندگان مجلس در جلسه علنی چهارشنبه با رسیدگی خارج از دستور به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و تعیین تکلیف نیروهای طرف قرارداد شرکتهای پیمانکاری موافقت کردند که بنا بر اعلام رئیس مجلس، یکشنبه هفته آتی صورت می گیرد.
21220


منبع:

1401/04/03
10:47:32
0.0 / 5
228
تگهای خبر: تصویب , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳