در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا انجام شد

تصویب مشوق هایی برای حفظ و توسعه اشتغال در کشور

تصویب مشوق هایی برای حفظ و توسعه اشتغال در کشور

پارلمان ایران دات کام: شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست سیدابراهیم رئیسی تشکیل جلسه داد و مشوق هایی برای حفظ و توسعه اشتغال در کشور تصویب کرد.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، به سبب مصوبه جلسه عصر شنبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که با حضور سران سه قوه و دیگر اعضا برگزار شد، کارفرمایانی که کارگران شاغل خودرا بالا برند از بخشودگی جرائم بدهی به سازمان تامین اجتماعی برخودار خواهند شد.
در این نشست همین طور گزارشی از طرف وزارت امور اقتصادی و دارایی گزارشی درباره ی اجرای قانون ساماندهی مودیان و پایانه های فروشگاهی ارائه شد که برمبنای آن با تلاش مجدانه سازمان امور مالیاتی کشور این سامانه اکنون آماده بهره برداری است.
اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا نیز با پیشنهاد اجرای تدریجی اشتراک مودیان برای صدور صورتحساب های الکترونیکی و ارائه تمهیدات و تسهیلات لازم برای رفع دغدغه مودیان موافقت نمود که بخشودگی جرائم تاخیر در پرداخت را نیز شامل می شود.
در این نشست رییس مجلس شورای اسلامی اصلاح نظام مالیاتی کشور را یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارهای دولت سیزدهم دانست و اظهار داشت: این اقدام باارزش از خدمات کم نظیر در دوران بعد از انقلاب اسلامی و گامی در جهت انضباط مالی و تحقق نظام مالیاتی عادلانه به شمار می آید.
شورای عالی هماهنگی اقتصادی همین طور موضوع تغییر کاربری بدون مجوز در اراضی زراعی و باغ ها را طبق گزارش دادستان کل کشور بررسی و روش مند کردن قواعدی را برای جلوگیری از رانت خواری و مقابله با سودجویان به تصویب رساند.
منبع:

1401/05/30
12:42:21
0.0 / 5
430
تگهای خبر: تصویب , خدمات , دولت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام