نایب رییس كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی

مطالبه اصلاح شیوه مبارزه با بی حجابی را می پذیریم

مطالبه اصلاح شیوه مبارزه با بی حجابی را می پذیریم

به گزارش پارلمان ایران دات کام، نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تکیه بر این که باید با هر قصور و تقصیری در رابطه با پرونده «مهسا امینی» برخورد قانونی شود، اظهار داشت: برخی به علت حادثه اخیر مطالبه حقی دارند که اصلاح شیوه مبارزه با بی عفتی و بی حجابی است که شجاعانه آنرا می پذیریم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسن شجاعی عضو فراکسیون روحانیت مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:
« ۱- در ماجرای خانم امینی، اگر قصور یا تقصیری باشد، باید برخورد قانونی صورت گیرد.
‏۲- در بالاترین سطح نظام یعنی سران سه قوه، رسیدگی دقیق و عادلانه و اعلام نتایج تضمین شده است.
۳- تجربه شده و جمهوری اسلامی ثابت کرده، هم شجاعت پذیرش خطا را دارد و هم شجاعت ایستادن در مقابل حرف باطل را. بنابراین هم شجاعانه خطای خود را در ماجرای هواپیمای اوکراینی پذیرفت "با همه تبعات آن" و هم شجاعانه سال ۸۸ زیر بار دروغ تقلب و بدعت ابطال انتخابات نرفت "با همه تبعات آن"
اینک:
‏۱- برخی به علت حادثه اخیر مطالبه حقی دارند که اصلاح شیوه مبارزه با بی عفتی و بی حجابی است که شجاعانه آنرا می پذیریم.
‏۲- بعضی از مشکلات معیشتی به تنگ آمده اند. به آنان حق می دهیم. مجلس و دولت باید پاسخگو باشند و درصدد حل آن و بطور قطع آشوب باعث بهبود معیشت نخواهد شد.
۳- و البته برخی دیگر به بهانه حادثه اخیر مسیر براندازی نظام را در پیش گرفته اند که مقصدی جز ⁧تجزیه ایران⁩ ندارد. ملت ایران شجاعانه زیر بار آن نخواهد رفت چه ۸ ماه زمان ببرد، چه ۸ سال و چه ۸۰ سال. از صدای آشوب امروز، جز تجزیه فردای ایران شنیده نمی گردد. آشوب رمز ⁧تجزیه ایران⁩ است.»
در سه روز گذشته تجمعاتی در بعضی از شهرهای کشور پس از فوت «مهسا امینی» برگزار گردید. مهسا امینی دختر ۲۲ساله ای بود که چهارشنبه هفته گذشته (۲۳ شهریور) از جانب نیروهای گشت امنیت اخلاقی (ارشاد) بازداشت شد. وی در همان روز دستگیری در بازداشتگاه وزرای تهران سکته کرد و در حالت کما در بیمارستان کسری بستری شد. او بعدازظهر جمعه (۲۵ شهریور) درگذشت.
برگزاری این تجمعات به دنبال برخی فراخوان ها در فضای مجازی با اقداماتی نظیر آتش زدن سطل های زباله، مسدودکردن برخی کوچه ها و خیابان ها، تخریب دستگاههای عابربانک و سردادن شعارهای تند همراه بوده که پلیس تلاش کرد با استفاده از گاز اشک آور و بازداشت برخی عوامل فضا را کنترل کند.1401/07/01
14:47:55
0.0 / 5
142
تگهای خبر: بازداشت , پرونده , دولت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳