آقا تهرانی :

سلبریتی ها و روزنامه های جریان غربگرا در آتش فتنه بزرگ بنزین ریختند

سلبریتی ها و روزنامه های جریان غربگرا در آتش فتنه بزرگ بنزین ریختند

به گزارش پارلمان ایران دات کام، فارس نوشت: رییس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: مهم ترین بستر آموزش خشونت و تحریک و ساماندهی آشوب طلبان برای قتل و تخریب و جنایت سکوهای آمریکایی ـ صهیونیستی در فضای مجازی است که باید توسط حاکمیت به درستی مدیریت و ساماندهی گردد، در گام اول باید نرم افزارها و سقف های داخلی مورد حمایت جدی قرار گیرد.حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ایام اخیر شاهد اغتشاشات و ناآرامی هایی در بعضی از نقاط کشور عزیزمان هستیم که امنیت ملت عزیزمان را به مخاطره انداخته است. مع الاسف در این اغتشاشات؛ کلام الله مجید، پرچم حضرت سیدالشهدا(ع)، پرچم امام رئوف مقابل السلام و پرچم جمهوری اسلامی ایران به آتش کشیده شد و با رفتارهای بسیار خشن دها انسان بی گناه کشته شدند و تخریب های گسترده ای در سطح کشور صورت گرفت و تجزیه طلبان و گروههای تروریستی وارد میدان شدند.
وی اضافه کرد: در این اغتشاشات پیش از معلوم شدن هر امری نسبت به پرونده پزشکی متوفی، جریان اصلاحات ادعای کشتن آن خانم را به طور گسترده به مردم القاء کرده و تعدادی از سلبریتی ها و روزنامه های جریان غربگرا نظام را متهم کردند.
آقاتهرانی اشاره کرد: روشن است این ها با چنین موضع گیری هایی در آتش فتنه بزرگ بنزینی ریخته اند، از جهت حقوقی معاونت در جرم بوده و قوه قضاییه باید با تمام افراد و رسانه هایی که ادعای کذب کرده و سبب تحریک فتنه گران و آشوب طلبان در تخریب ها و قدرت های با سلاح سرد و گرم و بسترسازی برای حضور تجزیه طلبان شده اند برخورد کرده و ضمن مجازات عبرت آموز این افراد تمام خسارات وارده به مردم عزیز و بیت المال را از آنها گرفتن کند.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: از طرفی مهم ترین بستر آموزش خشونت و تحریک و ساماندهی آشوب طلبان برای قتل و تخریب و جنایت و از بین بردن نظام خانواده سکوهای آمریکایی - صهیونیستی در فضای مجازی است باید توسط حاکمیت به درستی مدیریت گردیده و ساماندهی گردد و در گام اول باید نرم افزارها و سقف های داخلی مورد حمایت جدی قرار گیرد.


بیشتر بخوانید: سخنگوی دولت: در نظر گرفتن مکان هایی برای اعتراض و انتقاد در دانشگاه اجرائی شده / افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در متناسب سازی، پلکانی خواهد بود رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: پلیس ایران در جریانات اخیر نشان داد خشونت گرا نیست، خویشتن دار است چرا دولت در فشردن دکمه فیلتریتگ دایمی اینستاگرام محتاط است؟ الهه کولایی: نماز و روزه اجباری، گشت نماز و گشت روزه نداریم / صادق واعظ زاده: امام همه چیز جامعه را از دانشگاه می دانست

۲۱۲۲۰


منبع:

1401/07/19
15:05:13
0.0 / 5
201
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱