گزارش پارلمان ایران دات كام؛

برنامه های سوگواری دانشگاه های مختلف برای شهادت سردار سلیمانی

برنامه های سوگواری دانشگاه های مختلف برای شهادت سردار سلیمانی

پارلمان ایران دات كام: دانشجویان دانشگاه های تهران به دنبال شهادت سپهبد قاسم سلیمانی امروز 14 دی در مراسم های مختلفی به سوگواری می پردازند.به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از مهر، به دنبال شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از روز گذشته دانشگاه ها به صورت خودجوش مراسم های عزاداری برپا كردند و برخی نیز در محكومیت این اقدام تروریستی به راهپیمایی پرداختند.
حضور خودجوش دانشجویان باهنر كرمان مقابل بیت سردار سلیمانی
شب گذشته دانشجویان شهید باهنر كرمان با حضور خودجوش خود مقابل بیت سردار سلیمانی به عزاداری پرداختند. همین طور تشكل های مختلف دانشجویی در عزای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از تقاطع خیابان انقلاب و فلسطین به سمت بیت رهبری حركت كردند.
صدای خشم دانشجویان مقابل دفتر حافظ منافع آمریكا
برخی دانشجویان با حضور در مقابل دفتر حافظ منافع امریكا در تهران با سر دادن شعارهایی، این اقدام تروریستی را محكوم كردند. حجت الاسلام رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز در مسجد خلیلی تهران در میان دانشجویان سخنرانی كرد و به روضه خوانی و مرثیه سرایی دوده پرداخت.
دانشگاه شریف یكی دیگر از دانشگاه هایی بود كه به همت بسیج دانشجویی، مراسم عزاداری برگزار كرد و حجت الاسلام قاسمیان عضو هیات امنا هیات الزهرا(س) دانشگاه شریف سخنران این مراسم بود.
تجمع دانشگاهیان امیركبیر، علم و صنعت و شریف
امروز نیز برخی دانشگاه ها مقرر است در محل های از پیش تعیین شده تجمع و دسته های عزاداری برپا كنند. دانشگاهیان امیركبیر در محكومیت جنایت آمریكا در ترور سردار قاسم سلیمانی، امروز شنبه پس از نماز ظهر و عصر مقابل مسجد دانشگاه صنعتی امیر كبیر تجمع می كنند.
دانشگاهیان علم و صنعت نیز در مراسمی مقرر است در مقابل مسجد الشهدای دانشگاه تجمع و انزجار خودرا از رژیم جنایتكار آمریكا اعلام كنند. همین طور دانشجویان دانشگاه صنعت نفت آبادان در جوار یادمان شهدای گمنام دانشكده نفت، به عزاداری خواهند پرداخت.
«سردار سرتیپ وحیدی» در دانشگاه شریف سخنرانی می كند
دسته عزاداری و اجتماع بزرگ دانشجویان، اساتید و كارمندان داغدار دانشگاه صنعتی شریف امروز ساعت ۱۴ با سخنرانی سردار سرتیپ احمد وحیدی فرمانده سابق سپاه قدس انقلاب اسلامی با روایتگری حاج حسین یكتا روایت گر جبهه های نبرد حق مقابل باطل و مداحی حاج محمد رستمی مدیحه سرای خاندان عصمت و طهارت در مسجد دانشگاه برگزار می گردد.
برنامه دانشجویان دانشگاه تهران در مقابل مسجد دانشگاه
دانشجویان دانشگاه تهران نیز مقرر است امروز ساعت ۱۳ با تجمع مقابل مسجد دانشگاه، آمادگی خودرا به فرمانده كل قوا جهت انتقام سخت از شیطان بزرگ اعلام كنند.
مراسم بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در دانشگاه شهید بهشتی نیز ساعت ۱۴ امروز پس از نماز ظهر و عصر در مسجد الزهرا (س) و به دنبال آن تجمع دانشگاهیان در محل گلزار شهدای دانشگاه برگزار خواهد شد.
مداحی حاج میثم مطیعی در مقابل مسجد دانشگاه تهران
در برنامه دیگری مقرر است ساعت ۱۳ حاج میثم مطیعی در مقابل مسجد دانشگاه تهران مداحی و دسته عزاداری به سمت خیابان فلسطین حركت نماید.
مراسم سوگواری دانشگاه پیام نور
رئیس، معاونان، مدیران ستادی و كاركنان سازمان مركزی دانشگاه پیام نور امروز ساعت ۱۲ با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه، ضمن عزاداری و سوگواری برای این ضایعه بزرگ، اقدام تروریستی و جنایتكارانه نیروهای آمریكایی را محكوم كردند.
دانشگاهیان پیام نور در این مراسم با ادای احترام به مقام شامخ شهدای ۸ سال دفاع مقدس و بزرگداشت مقام سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، آمادگی خودرا به فرمانده كل قوا برای انتقام سخت از شیطان بزرگ اعلام نمودند.


منبع:

1398/10/14
13:55:54
5.0 / 5
5045
تگهای خبر: رهبری , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام