فرماندار سمنان به پارلمان ایران دات كام خبر داد:

استعفای یك نامزد حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه

استعفای یك نامزد حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه

به گزارش پارلمان ایران دات كام ایسنا/سمنان فرماندار سمنان از استعفای یكی از نامزدهای حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه آگاهی داد و اظهار داشت: با استعفای این داوطلب شمار داوطلبان تاییدصلاحیت شده این حوزه انتخابیه به سی نفر رسید.


سیدعباس دانایی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: علی محمد همتی تنها داوطلب حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه است كه پس از آغاز رسمی تبلیغات از ادامه رقابت در این حوزه سیاسی استعفا داده است.
وی با اشاره به اینكه 31 نامزد برای رقابت در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه تاییدصلاحیت شده بودند افزود: با استعفای این داوطلب هم اكنون شمار داوطلبان این حوزه به 30 نفر رسیده است.
فرماندار سمنان در پاسخ به پرسشی درباب ستادهای تبلیغات نامزدها در مركز استان اظهار داشت: باتوجه به ابلاغیه 15 دی ماه وزیر كشور به استانداری و افزایش مناطق شهری سمنان به سه منطقه، هر داوطلب نمایندگی حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه می تواند سه ستاد انتخاباتی در مناطق سه گانه مركز استان راه اندازی كند. بدیهی است كه در سایر شهرستان های این حوزه انتخابیه نیز مطابق قانون می تواند ستاد راه اندازی و به تبلیغات انتخاباتی بپردازد.
دانایی در پاسخ به پرسش ایسنا درباب حائزین حق رای این شهرستان اظهار نمود: حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه 137 هزار واجد رای دادن دارد.
وی از پیش بینی 195 شعبه ستاندن رای در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه آگاهی داد و اضافه كرد: 136 شعبه ستاندن رای در شهرستان سمنان، 39 شعبه ستاندن رای در شهرستان مهدیشهر و 20 شعبه نیز در شهرستان سرخه برای جمع آوری آرای رای دهندگان پیش بینی شده است.
فرماندار سمنان ضمن دعوت عموم مردم به حضور در انتخابات این دوره اشاره كرد: مردم همواره پشتیبان نظام اسلامی بودند و مطمئنا در این دوره نیز با حضور در پای صندوق های رای بار دیگر دلبستگی خود به كشور و نظام را نشان خواهند داد.
وی با اشاره به آغاز رسمی تبلیغات از همه داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم خواست با رعایت قوانین و ایجاد شور انتخاباتی زمینه انتخاباتی باشكوه را در كشور و همچون در حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه فراهم آورند.
منبع:

1398/11/25
14:25:33
5.0 / 5
4662
تگهای خبر: ابلاغ , قانون , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱