مرادی:

هم گرایی در كمك به هم نوع جلوه زیباتری از ماه رمضان را به نمایش می گذارد

هم گرایی در كمك به هم نوع جلوه زیباتری از ماه رمضان را به نمایش می گذارد

به گزارش پارلمان ایران دات كام نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه در ماه رمضان دل های مومنان به یكدیگر نزدیك تر شده و هم بستگی و وحدت مسلمانان به معرض نمایش گذاشته می شود.


احمد مرادی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به تأثیر ماه رمضان بر ابعاد مختلف جامعه و ضرورت کمک به اقشار صدمه پذیر، بیان نمود: ماه رمضان فرصتی برای خودسازی انسان ها به حساب می آید. همواره در این ماه با حضور مسلمانان در مساجد و اماکن مذهبی شاهد تقویت ارتباط مسلمانان بیشتر از گذشته هستیم.
وی اظهار نمود: در این ماه دل های مومنان به یکدیگر نزدیک تر شده و هم بستگی و وحدت مسلمانان به معرض نمایش گذاشته می شود. ماه رمضان فرصت مناسبی است تا از برخی مسائل دنیوی فاصله گرفته و تغییرات در خود ایجاد نماییم.
نماینده مردم بندر عباس در مجلس خاطرنشان کرد: امروز تمام ادیان الهی روزه داری را پذیرفته و آنرا حرکت زیبایی تلقی می کنند. در کنار تمام کارهای نیکی که در این ماه رغم می خورد همگرایی برای کمک به هم نوع می تواند جلوه زیباتری از این ماه به نمایش بگذارد. همدلی و کمک مردم ایران به یکدیگر در تمام ادوار و ماه ها به چشم می خورد و ان شاءالله در رمضان سال جاری که زندگی و معیشت بخشی از جامعه تحت تأثیر کرونا قرار گرفته پررنگ تر از همیشه خواهد بود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: دولت کمک هایی انجام داده است اما با عنایت به شرایط اقتصادی کشور کمک های دولت به تنهایی کافی نیست. ما شاهد می باشیم که در نقاط مختلف کشور مردم به میدان آمده و این وظیفه انسانی، دینی و اخلاقی ما است. حمایت مقام معظم رهبری هم انگیزه مضاعفی را بوجود آورده است.
ایشان در ادامه با اشاره به لزوم مشارکت مردم در اهدای خون، بیان نمود: یکی از سنت هایی که هر ساله در ماه مبارک رمضان انجام می شود، اهدای خون است که مردم به صورت خودجوش خون خویش را تقدیم هموطن می کنند. سال جاری هم سازمان انتقال خون اعلام نموده که ذخایر خون کاهش یافته است. ان شاءالله مردم هم همانند گذشته این حرکت انسانی را ادامه داده و به هم وطن خود کمک می کنند. امروز بخشی از بیماران احتیاج به خون دارند و زنده ماندن آنان به هم وطنانشان بستگی دارد.1399/02/13
14:45:48
5.0 / 5
2994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲