تاكید منتخبان بر آمادگی مجلس یازدهم برای حل مشكلات مردم

تاكید منتخبان بر آمادگی مجلس یازدهم برای حل مشكلات مردم

پارلمان ایران دات كام: برخی از منتخبان مجلس یازدهم با تبریك به اعضای هیأت رئیسه جدید تاكید كردند كه برای حل مشكلات مردم متحد و آماده هستند.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، امروز ترکیب هیأت رئیسه ۱۲ نفره دور یازدهم مجلس شورای اسلامی برای سال اول انتخاب و تعیین شد و محمدباقر قالیباف منتخب تهران ریاست مجلس را بر عهده گرفت.
برخی از منتخبان در صفحات شخصی خود در توییتر در مطالب جداگانه ای به قالیباف و سایر اعضای هیأت رئیسه عضویت آنها در هیأت رئیسه را تبریک گفتند. همچون آنها محمدمهدی زاهدی منتخب کرمان است که نوشت: منتخبان مجلس یازدهم برای حل مشکلات و در راه خدمت به مردم متحد و آماده هستند.
اقبال شاکری منتخب تهران نیز در توییتی نوشت: وفاق و همدلی مورد انتظار مردم حاصل شد و نمایندگان هیأت رئیسه انقلابی و کارآمد را انتخاب کردند تا از روز اول دغدغه رفع مشکلات معیشتی داشته باشد.
سیدنظام موسوی منتخب دیگر تهران نیز با انتشار عکسی از مراسم سوگند هیأت رئیسه مجلس یازدهم اظهار داشت: هیأت رئیسه مجلس یازدهم با استعانت از خداوند متعال و رأی نمایندگان انتخاب شدند. اینک ماییم و بار گران مسئولیت و انتظارات به حق و چشم امیدی که ملت به این مجلس دوخته اند. خدایا از تو مدد می جوییم و دل به عنایت تو بسته ایم.
سیدغنی نظری منتخب خلخال نیز با اشاره به انتخاب هیأت رئیسه اظهار داشت که به ترکیب عملگرا، فعال، پرانرژی و مردمی در هیأت رئیسه رسیدیم. ترکیبی که نویدبخش روزهای خوب در مجلس شورای اسلامی است.
مالک شریعتی منتخب تهران نیز در توییتی دیگر نوشت: ترکیب هیأت رئیسه پاسخ مجلس یازدهم به سفارش روز گذشته رهبر انقلاب به نمایندگان است.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس یازدهم نیز بلافاصله پس از تعیین ترکیب هیأت رئیسه تاکید کرد: به خودم و همه عزیزان مجلس یادآوری می کنم از این امانت (مسئولیت) مراقبت کنند.
منبع:

1399/03/08
23:31:13
5.0 / 5
2948
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴