وحیدی:

مجلس از شعارزدگی دوری كند

مجلس از شعارزدگی دوری كند

به گزارش پارلمان ایران دات كام نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهكارهایی كه مجلس می تواند در جهت توسعه كشور از آن استفاده نماید اشاره كرد: این مجلس مقدمه شكل گیری یك دولت انقلابی و مردمی خواهد بود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد وحیدی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: مجلس یازدهم که به مجلسی مردمی و انقلابی شهرت یافته باید با باور به قانون اساسی و قسم خود به دور از شعارزدگی و بر طبق تلاش آگاهانه در تنظیم قوانین، سبک سازی آنها و اصلاح ساختارهای کم بازده به مردم خدمت کرده و به دور از سیاست زدگی و بر طبق راهبردهای قوی و قدرتمند به اولویت بندی نیازهای کشور بپردازد و با هوشمندی به گام دوم انقلاب بتواند قوه مقننه را به راس امور بازگرداند و با اهمیت دادن به کمیسیون های تخصصی به دور از لابی گری و توجه به شایستگی به تقویت اعتماد عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام کمک نماید.
وی ادامه داد: در طول انقلاب همیشه در مقابل زیاده خواهی استکبار ایستادگی شده و استقلال کشور در این شرایط سخت امروز حاصل استقامت ملت ایران است. مردم ایران با اثبات حمایت خود از نظام اسلامی در راه پر افتخار شهیدان در تشییع سردار عزیز خود هم زمان از ناکارآمدی برخی مسئولان و ساختارها و از بی عدالتی ها و دستبردها به بیت المال گله مند بوده و خواهان برخورد قاطع در این زمینه و توجه به معیشت و کنترل گرانی ها و توجه به اشتغال پشتیبانی از بازنشستگان و کارگران و کارکنان لشکری و کشوری و توجه به بیمه همگانی هستند.
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این مجلس مقدمه شکل گیری یک دولت انقلابی و مردمی خواهد بود. این امر زمانی محقق می شود که باور داشته باشیم با شجاعت و سلامت می توان به حفظ آب و خاک برای نسل های آینده محیط زیست سالم برای یک زندگی سعادتمندانه با ایجاد امنیت قضایی امنیت سرمایه گذاری، امنیت سلامت و امنیت مرزهای جغرافیایی و امنیت در حفظ ارزش پول ملی به زندگی شرافت مندانه رسید و محرومیت ها را پشت سر گذاشت گرچه بعضی از مسئولان به این موارد باور ندارند.
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در آخر بیان کرد: خیلی از صاحب نظران در جهان تاکید دارند که برای رسیدگی به توسعه و پیشرفت در مسائل اقتصادی فقط رشد فاکتورهای اقتصادی مهم نیست بلکه توجه به عناصری مثل تربیت و فرهنگ اجتماعی تاثیر مهمی در توسعه جامع داشته باشد. مقام معظم رهبری در سفری که به خراسان شمالی داشتند ضمن خلق مفاهیمی جدیدی مانند سبک زندگی ایرانی- اسلامی، ایجاد تمدن نوین ایرانی، توجه به فلسفیدن و تفکر در بین نوجوانان و جوانان تحول همه جانبه را در حوزه های علمی و اقتصادی و اجرای مورد توجه قرار دادند و چنین فرمودند که خراسان شمالی از فقیرترین استانهای کشور است با دارا بودن پتانسیل های بالا با برنامه ریزی درست جزو ۱۰ استان برتر کشور قرار گیرد. این مساله نیازمند توجه به سه موضوع کشاورزی، صنایع پایین دستی صنایع بزرگ و توجه به امر گردشگریست.




منبع:

1399/03/25
14:06:33
5.0 / 5
3072
تگهای خبر: دولت , رهبری , قانون , قوه مقننه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳