روایت رئیس مجلس از دیدار با مادر شهید شاه آبادی

روایت رئیس مجلس از دیدار با مادر شهید شاه آبادی

به گزارش پارلمان ایران دات كام رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با مادر شهید شاه آبادی اظهار داشت: ایشان به بنده و همه همكارانم گوشزد كردند كه خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند.به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «به واسطه بچه های جهادی یکی از قرارگاه های شرق تهران باخبر شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سال های دفاع مقدس، شهیدآبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده اند. دیشب و در شام شهادت حضرت امام صادق مقابل السلام توفیق شد و خدمت ایشان رسیدم. مادری به صفا و معصومیت تمامی مادران شهدا. مادر شهید تعریف می کرد وقتی خبر شهادت شهید سلیمانی را شنیده است زانوانش از ناراحتی سست شده و بر زمین افتاده است، داغی چه بسا بزرگتر از داغ فرزند برومندش.

آنچه برایم از همه دلنشین تر بود ماجرای یک گلدان است؛ مادر شهید گفتند که غرضم از صدا کردنت این بود که بیایی و گلدانت را ببری. گلدانی که ایشان پنج سال پیش به نیت و اسم بنده قلمه زده اند و گفتند این را حتما به خانه ببر و جلوی چشمت بگذار تا همیشه یاد شهدا و خانواده شهدا باشی.

از این همه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند. ایشان هم باردیگر به بنده و همه همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند. حقیقتا مادران شهدا حق زیادی به گردن ما دارند و به دعای آنها خیر و برکت فراوانی شامل حال این کشور شده است. ما فدایی همه‌ی خانواده شهداء به خصوص مادران دلسوز و مهربان شهداء هستیم.»

منبع:

1399/03/29
22:11:42
5.0 / 5
2839
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳