نماینده كهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده خبر داد

اختصاص250میلیارد تومان به جاده پاتاوه-دهدشت

اختصاص250میلیارد تومان به جاده پاتاوه-دهدشت

به گزارش پارلمان ایران دات كام كهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستان های كهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از زمان شروع به كارم در مجلس شورای اسلامی سه پروژه كد دار در حوزه انتخابیه در حال فعالیت است.


"حجت الاسلام سید محمد موحد" روز دوشنبه نهم تیرماه در نشست شورای اداری در دهدشت، در ابتدا باتوجه به نامگذاری سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، اظهار نمود: مسئولیت ما سنگین تر از گذشته شده و هر کدام از ماها باید در میدان باشیم و موانع ها را از آنچه رهبری تکلیف کرده مرتفع نماییم.
وی اظهار نمود: این یک تکلیف دشوار است و همه باید به فکر راهکارهای عملی باشیم و با چند جمله سخنرانی تکلیف ادا نمی گردد.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی بعنوان یک پیروزی برای آنان نام برد و اشاره کرد: دشمن هزینه های سنگینی برای آن داد اما ملت ما همچنان گوش به فرمان رهبری وظیفه خودرا به منصه ظهور رساندند.
حجت الاسلام موحد حضور آیت الله رئیسی در دستگاه قضا را بارقه امید برای حوزه قضایی عنوان و اشاره کرد: یکی از علل توفیق قوه قضائیه این است که آیت الله رئیسی به تمام زیربناهای قوه قضائیه مسلط است.
وی از استاندار، مردم و همه کسانی که در مهار آتش سوزی خائیز پای کار بودند تقدیر و تشکر بعمل آورد.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از کرونا بعنوان یک معضل نام برد و عنوان کرد: شرایط کرونا اجازه نداد آنگونه که باید در خدمت مردم باشم، اما با این شرایط بیکار ننشستم و جلسات مختلفی با وزرا درباب رفع مشکلات حوزه انتخابیه داشته ام.
موحد با اعلان اینکه آمده ام تا در خدمت مردم باشم، افزود: جاده "پاتاوه- دهدشت "باعث برون رفت مشکلات حوزه انتخابیه خواهد شد و با همکاری استاندار ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به این جاده که پروژه ملی است، اختصاص یافت.
وی از پروژه باند دوم خیرآباد - دهدشت، انتقال آب به دشت "کلاچو" و پروژه فارس خوزستان کهگیلویه(پل بریم) بعنوان سه پروژه مهم از زمان شروع به کار خود نام برد.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه درصد تخصیص اعتبار پروژه آبرسانی به چهار شهر آنقدر کم است که قابل بیان نیست، اشاره کرد: آبرسانی به "ایدنک"، ۱۳سال شروع شده و هنوز ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، وی ضمن تشکر از حجت الاسلام بزرگواری و هاشمی نمایندگان قبلی این شهرستانها اظهار داشت: ۳۰ میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت اختصاص داده شده است.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعنوان زبان مردم کوتاه نمی آیم و از حقوق آنها دفاع می کنم.
منبع:

1399/04/09
22:06:58
5.0 / 5
2817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام