نماینده مردم ساوجبلاغ:

با بهره گیری از ماسك هر فرد سهمی در مقابله با كرونا دارد

با بهره گیری از ماسك هر فرد سهمی در مقابله با كرونا دارد

سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها اصرار كرد كه استفاده از ماسك و رعایت پروتكل های بهداشتی یك حركت اجتماعی در امتداد تامین سلامت جامعه بوده و با وحدت در رعایت این پروتكل ها می توانیم در مقابله با این ویروس موفق شویم.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر لزوم استفاده از ماسک از طرف مسئولان و مردم و مشارکت در چالش «من ماسک می زنم»، بیان کرد: آنچه که امروز در سطح جامعه لزوم دارد رعایت پروتکل های بهداشتی و توجه به فاصله گذاری اجتماعی است. در امتداد مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه استفاده از ماسک یک امر ضروری بشمار می رود.
ایشان سپس اظهار نمود: همانطور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند بر همه ما چه مسئولان و چه مردم وظیفه است که در چالش استفاده از ماسک شرکت کرده و آنرا یک وظیفه تلقی نماییم.
نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: بنده از مردم تقاضا دارم برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت خودشان استفاده از ماسک را خصوصاً در اماکن عمومی با جدیت دنبال کنند. این حرکت اجتماعی در امتداد حفظ سلامت جامعه می باشد.
حدادی در آخر اشاره کرد: بنده مطمئن هستم با وحدت در رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک می توانیم از این مقطع نیز عبور نماییم. هر یک از ما با بهره گیری از ماسک می توانیم سهمی در مقابله با این ویروس داشته و به وظیفه اجتماعی خود عمل نماییم.1399/04/13
22:46:19
5.0 / 5
2768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲