شریعتی :

طرح تأمین برق مجانی در كمیسیون انرژی بررسی گردید

طرح تأمین برق مجانی در كمیسیون انرژی بررسی گردید

به گزارش پارلمان ایران دات كام سخنگوی كمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: طرح تأمین برق مجانی در جلسه امروز این كمیسیون بررسی گردید.مالک شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: این جلسه با حضور مسئولانی از مرکز پژوهش ها جهت بررسی طرح برق مجانی برگزار گردید.
وی بیان نمود: قرار بر این شد که کمیته برق کمیسیون انرژی جلسه ای را با مسؤلان وزارت نیرو جهت بررسی این مورد برگزار کنند تا جزئیات محاسبه نحوه مصرف گروه های کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف مشخص شود.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: همینطور مقرر شد کمیته برق کمیسیون انرژی بعد از انجام محاسبات و بررسی های خود، گزارشی از این طرح به کمیسیون انرژی عرضه کند تا سپس نظر کمیسیون به صورت رسمی درباره این طرح اعلام گردد.
شریعتی بیان نمود: در ادامه جلسه نحوه انتخاب مشاوران کمیسیون انرژی در دستور کار قرار گرفت که حدود ۵۷ نفر توسط اعضای کمیسیون برای انتخاب بعنوان مشاور عرضه شدند و رزومه آنان هم عرضه شده بود.
شریعتی افزود: با عنایت به تعداد زیاد افراد معرفی شده قرار شد شاخص هایی برای تعیین ۵ نفر مشاور کمیسیون تعیین شود که این شاخص ها در سه بخش صلاحیت عمومی، سوابق کاری و سوابق تحصیلی مرتبط خواهد بود. وی تصریح کرد: هیئت رئیسه کمیسیون انرژی برپایه شاخصهای مذکور این ۵۷ نفر را ارزیابی می نماید و برای جلسه آینده به صحن کمیسیون عرضه می کند و در نهایت اعضای کمیسیون از بین آنان ۱۰ نفر را انتخاب می کنند و آن ۱۰ نفر هم طبق دستورالعمل اعلامی به هیئت رئیسه مجلس معرفی می گردند تا هیئت رئیسه از بین آنان ۵ نفر را بعنوان مشاوران کمیسیون انرژی انتخاب نماید.

1399/06/16
22:46:08
5.0 / 5
1985
تگهای خبر: طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام