حسین پور:

دولت از ظرفیت دوركاری حداكثری كارمندان استفاده نماید

دولت از ظرفیت دوركاری حداكثری كارمندان استفاده نماید

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: امروز رعایت پروتكل های بهداشتی بر همه ما واجب است و مادامی كه همه با یكدیگر همكاری نكنیم نمی توانیم این بیماری را كنترل نماییم.


کمال حسین پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به لزوم پرهیز از سفرهای غیرضروری و استفاده از ظرفیت دورکاری کارمندان بیان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی امری واجب است و یک گزینه برای انتخاب نمی باشد. این روزها شاهد می باشیم که روزانه عده ای از هموطنان مان بر اثر این بیماری فوت می کنند که آمار نگران کننده ای است. پس واجب است که پروتکل ها را با جدیت دنبال کرده و به فکر یکدیگر باشیم.
ایشان سپس اظهار نمود: رفتن به سفرهای تفریحی به ارزش از دست دادن جان هموطنان مان تمام می شود پس لازم است که مردم از رفتن به سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و آنرا به پس از دوران بیماری موکول کنند. در روزهای نوروز برای دو هفته هموطنان در خانه بودند ما توانستیم این بیماری را تا حدی کنترل نماییم و تجربه ثابت کرده که سفرهای غیرضروری بیماری را تشدید می کند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: متاسفانه امروز ۹۵ درصد سفرها غیرضروری است و همه فکر می کنند که آنها به این بیماری مبتلا نمی شوند و بیماری برای دیگران است. این بیماری پیر و جوان نمی شناسد و بر همه ما واجب است که به پروتکل های بهداشتی دقت کنیم.
ایشان سپس اشاره کرد: از نظر بنده دولت خیلی قبل تر از این باید از ظرفیت دورکاری حداکثری کارمندان استفاده می کرد. امروز خیلی از بخش ها می توانند کار خودرا در بستر اینترنت انجام دهند و نیازی به حضور تمام نیروها در محل کار نیست. از نظر بنده در یک اتاق تنها باید یک کارمند حضور داشته باشد. مراجعه کنندگان نیز باید پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند. همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم این بیماری را کنترل نماییم در غیر این صورت به یک فاجعه تبدیل می شود.
منبع:

1399/08/08
14:58:29
5.0 / 5
1895
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳