رضایی:

ادعای جنگ رژیم صهیونیستی با ایران طنزی بیش نیست

ادعای جنگ رژیم صهیونیستی با ایران طنزی بیش نیست

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعای جنگ با ایران از سوی بعضی از مقامات رژیم صهیونیستی را فكاهی و طنز خواند و اظهار داشت: نظام استكبار به این ادراك رسیده كه جمهوری اسلامی در تأمین امنیتش با هیچ كسی شوخی ندارد.


ابراهیم رضایی در گفت و گو با ایسنا در واکنش به اظهارات اخیر بعضی از مقامات رژیم صهیونیستی درباره احتمال حمله به ایران، اظهار داشت: ادعای جنگ از سوی سران رژیم صهیونیستی فکاهی و طنز است چون این رژیم در چند سال قبل حتی در تقابل با برخی گروه های کوچک مقاومت توان ایستادگی نداشته و با یک حرکت و بیان سید حسن نصرالله و حزب الله لبنان نظمش از هم فرو می پاشد.
وی اضافه کرد: از طرفی نظام استکبار به این ادراک رسیده که جمهوری اسلامی در تأمین امنیتش با هیچ کسی شوخی ندارد. اربابان صهیونیست ها در قضیه عین الاسد، گلوبال هاوک و نفتکش انگلیسی نتوانستند به جمهوری اسلامی ضربه بزنند چونکه توان پاسخگویی ما را می دانند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همینطور درباره تأثیر افزایش قیمت دلار همزمان با صحبت های یکی از وزرای رژیم صهیونیستی اظهار نمود: مشکلات فعلی اقتصادی بیشتر از اینکه حاصل کنش های بین المللی باشد متاثر از ضعف و ناکارآمدی برخی دولتمردان و سیستم غیر شفاف اقتصاد داخلی است که تغییر مثبت در آن از راه تغییر رویکرد مسئولین و اصلاح سیستم اقتصادی میسر می شود بنابراین افزایش و کاهش قیمت دلار در چند روز گذشته تنها حاصل بازی های برخی مسؤلان و شرطی کردن جامعه نسبت به پدیده های سیاسی است. وقتی اقتصاد را به تحولات سیاسی بین المللی پیوند بزنید با یک حرکت کوچک در گوشه دیگر دنیا نظم اقتصادی شما هم به هم می خورد.
رضایی در انتها تصریح کرد: از دولتمردان می خواهیم اولاً از شرطی شدن اقتصاد و گره زدن آن به تحولات دیگر کشورها اجتناب کنند و در ثانی تمام همت شان را در استفاده از توانمندی ها و داشته های داخلی قرار دهند، بطور قطع راه پیشرفت ما درون زا و برون نگر بوده نه اینکه به آمدن و رفتن این و آن امید ببندیم.
منبع:

1399/08/22
12:46:41
5.0 / 5
1725
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵