نماینده مردم نطنز در مجلس:

ترور شهید فخری زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

ترور شهید فخری زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام اصفهان نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از نظر حقوقی باید ترور شهید فخری زاده در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند.


رحمت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا در مورد ترور شهید فخری زاده، اظهار نمود: نظام جمهوری اسلامی متکی بر اعتقادات، شرع و قانون است و آنچه که اتفاق افتاده یک حرکت کینه توزانه توسط دشمنان این مرز و بوم بوده؛ چون که دشمن نمی خواهد ایران اسلامی پیشرفت کند. امروز باید ندای مظلومیت نظام اسلامی که همواره قربانی تروریسم بوده به خوبی به گوش جهانیان برسد.
وی اضافه کرد: از نظر حقوقی باید این ترور در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند. اگر به صورت قطعی به یقین برسیم که عامل اصلی این تحرکات آمریکا و صهیونیست ها باشند باید برخورد ما مطابق با آرمان های نظام اسلامی باشد.
نماینده مردم نطنز در مجلس، خاطرنشان کرد: معتقدم برخورد با این ترور باید هوشمندانه باشد تا تنش ها تشدید نشود، اما اعتقاد دارم آن چیزی را که مطابق با عقل و منطق باشد را باید انجام دهیم.
نماینده مردم نطنز در مجلس خاطرنشان کرد: دشمن قصد تحریک ایران را دارد تا با هر توطئه ای که شده به کشور ضربه بزند. طبق شواهد این ترور کار اسرائیل و آمریکا بوده که البته این حرکت آنان راه به جایی نخواهد برد چون که ایران اسلامی در ۴۰ سال قبل راه پیشرفت خویش را پیدا کرده است.
منبع:

1399/09/15
13:33:11
5.0 / 5
1155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳