پورابراهیمی خبر داد

نشست اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس قوه قضائیه

نشست اعضای كمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس قوه قضائیه

کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضائیه در روز یکشنبه هفته آینده اطلاع داد.


دکتر "محمدرضا پورابراهیمی" در تشریح این نشست اظهار داشت: این نشست با هدف بررسی افزایش همکارهای مشترک با قوه قضائیه در حوزه های تخصصی پارلمانی برگزار می گردد.
وی در ادامه بیان کرد؛ یکی از محورهای مهم این جلسه بررسی طرح ها ولوایحی است که با موضوعات مشترک حقوقی و قضایی در دست اقدام است که یکی از این موارد بررسی اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می باشد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: بررسی راهکارهای افزایش شفافیت اطلاعت اقتصادی برای جلوگیری از ورود فساد در نظام اقتصادی کشور از دیگر محورهای این نشست می باشد.
نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت بیا کرد: با عنایت به ضمانت قوه قضاییه در اجرای قوانین اقتصادی کشور صدمه شناسی محتوای قانون از منظر دستگاه قضایی برای افزایش اثر بخشی و کارایی قوانین اقتصادی از محورهای این نشست می باشد.
پورابراهیمی در انتها خاطر کرد: با توجه با اقدامات موثر قوه قضاییه در خلال ماه های اخیر امیدوارم با افزایش همکاریهای بین مجلس و در حوزه های مختلف بخصوص در مسائل اقتصادی شاهد بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی در کشور باشیم.
منبع:

1399/09/21
12:54:11
5.0 / 5
1261
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳