این حرفها نشانه جمع وجور كردن پرونده به نفع نماینده سیلی زن است

این حرفها نشانه جمع وجور كردن پرونده به نفع نماینده سیلی زن است

به گزارش پارلمان ایران دات کام ایران نوشت: عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام نمود که به سبب در اختیار نداشتن مستندات کافی درباره ماجرای سیلی زدن عنابستانی، نماینده سبزوار به سرباز راهور، نتیجه این پرونده بعد از اعلام نظر دستگاه قضایی مشخص می شود.


محمد سرگزی به «انتخاب» اظهار داشت: در هیأت نظارت جلساتی پیرامون بررسی موضوع برگزارشد و از آقای عنابستانی نماینده سبزوار دعوت کردیم. علاوه بر این نیز طی نامه ای از مسئولان نیروی انتظامی درخواست کردیم تا هماهنگی ها لازم را برای حضور آن مأمور و سایر شاهدان حادثه را در هیأت فراهم آورند. همچنین از نیروی انتظامی درخواست شد فیلم کامل را در اختیار هیأت قرار دهند، اما تا حالا شاهدان و مأموران حاضر در صحنه و مسئولان دعوت شده، در جلسه هیأت حاضر نشدند.
این عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اشاره کرد: باتوجه به نبود مستندات کافی و عدم حضور افراد دعوت شده و نیز تشکیل پرونده و بررسی آن از طرف دستگاه قضایی، هیأت نظارت برمبنای بخشنامه داخلی مجلس، بعد از تصمیم دستگاه قضایی اظهار نظر خواهدنمود.
سرگزی با اشاره به فیلم انتشار یافته درباره نماینده سبزوار و مأمور راهنمایی و رانندگی در فضای مجازی، اظهار داشت: این فیلم کامل نبود پس ما از نیروی انتظامی درخواست کردیم تا در صورت دسترسی به فیلم کامل ماجرا، آنرا نیز به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال نماید. البته ما همین درخواست را هم به شهرداری تهران طی مکاتباتی اعلام کردیم تا چنانچه آنان فیلمی از این اتفاق در اختیار دارند، به هیأت ارائه نمایند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهرداری فیلمی در اختیار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار داده است، اظهار داشت: طی چند روز اخیر شهرداری تهران فیلمی از اتفاق به هیأت ارسال کرده است ولی از آنجایی که طی دو روز گذشته، هیأت نظارت جلسه ای نداشته است، فعلاً فیلم بررسی نشده است.


منبع:

1399/12/04
13:46:50
0.0 / 5
1141
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴