نظری:

پشتیبانی و مانع زدایی ها جز با اتحاد سه قوا میسر نیست

پشتیبانی و مانع زدایی ها جز با اتحاد سه قوا میسر نیست

نماینده مردم خمین در مجلس با اشاره به اینکه پشتیبانی و مانع زدایی ها جز با اتحاد سه قوا مسیر نخواهد شد، اظهار داشت: بیشتر تولیدکنندگان ما در بخش صدور مجوزها، تهیه مواد اولیه در داخل و واردات این مواد، تخصیص ارز کافی، بیمه کارکنان و کسب و کار، امکانات زیرساختی و... مشکل دارند.


علیرضا نظری در گفتگو با ایسنا در مورد نام گذاری مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال قبل را «جهش تولید» نام گذاری کردند. همان گونه که ایشان خاطر نشان کردند فعالیتهایی در زمینه جهش تولید انجام شد اما کم تر از حد انتظار بود. شعار جدید رهبری برای سال ۱۴۰۰ برآمده از خلأهای کشور پارسال بود.
نماینده مردم خمین در مجلس ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی-اجتماعی کشور اظهار نمود: ما در زمینه اقتصادی و اجتماعی مشکلات زیادی داریم. بخشی از این مشکلات موانع تقنینی و نظارتی و بخش دیگری از آنها اجرایی می باشد. عرصه نظارتی و تقنینی به عهده مجلس شورای اسلامی و بخش اجرای روی دوش دولت می باشد.
وی اضافه کرد: تولیدکنندگان ایرانی در وهله اول با دولت مواجه می شوند. دولت باید مسیر تولید برای کارآفرینان و تولیدکنندگان را هموار کند. اگر در این راه مسائل قانونی وجود دارد باید با عرضه لایحه به مجلس در جهت قانون گزاری کمک حال مجلس باشد. پشتیبانی و مانع زدایی ها جز با اتحاد سه قوا میسر نخواهد شد.
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مورد موانع تولید در کشور اظهار داشت: بیشتر تولیدکنندگان ما در بخش صدور مجوزها، تهیه مواد اولیه در داخل و واردات این مواد، تخصیص ارز کافی، بیمه کارکنان و کسب و کار، امکانات زیرساختی و... مشکل دارند. مسؤلان باید در جهت کم کردن دغدغه تولیدکنندگان کوشا باشند. تنها دغدغه تولیدکننده باید تولید باشد نه چیز دیگری. تحقق پشتیبانی و مانع زدایی نیازمند تفکر و عمل جهادی است.
نظری ضمن اشاره به نزدیکی انتخابات ۱۴۰۰ و اشاره رهبری به «حساس بودن سال ۱۴۰۰» اظهار داشت: بی گمان موفقیت هر نظامی در عقبه مردمی آن است. هر کشوری که از مردم مستحکم تری برخوردار باشد، سیستم پویاتری دارد. نماد استقامت مردم هم مشارکت در انتخابات است. هر رأی قبل از انتخاب نامزدی از حزب خاصی، برای جمهوری اسلامی است. انتخابات مطلوب عبارت است از مشارکت گسترده و عمل به تلنگرهای سیاسی رهبری.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه انتخابات ۱۴۰۰ می تواند مسیر پشتیبانی و مانع زدایی ها را هموار کند، اظهار داشت: حضور پای صندوق رأی یک مجاهدت است چون که این عمل در واقع مقابل دشمن ایستادن است. همه ما در یک کشتی هستیم و باید اتحاد خویش را حفظ نماییم. ملاک ما عدم رضایت دشمن است. عملکرد ما باید دشمن را ناراضی کند. امیدوارم تهاجم اقتصادی دشمن آخرین نقشه راهبردی آنها باشد و گام دوم انقلاب اسلامی ایران، اهداف انقلاب اسلامی را محقق کند.1400/01/06
13:17:20
0.0 / 5
1045
تگهای خبر: حكم , دولت , رهبری , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴