رئیس مجمع نمایندگان استان:

بانك ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند

بانك ها عامل گرفتاری واحدهای تولیدی هستند

به گزارش پارلمان ایران دات کام لرستان رئیس مجمع نمایندگان لرستان اظهار داشت: بانک ها عامل اصلی گرفتاری واحدهای تولیدی هستند و باید در این رابطه فکری اساسی صورت گیرد.


یحیی ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: جهت سفر رئیس قوه قضاییه از حدود یک ماه پیش مشکلات استان احصاء و روز گذشته هم در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند.
وی خاطرنشان کرد: در این سفر مشکلات اقتصادی به علت عدم سرمایه گذاری در سطح استان و مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی در حوزه قضا به وجود آمده عنوان شد.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان تصریح کرد: بحث امنیت سرمایه گذاری هم مطرح و قرار شد با متخلفین و سودجویان برخورد شود؛ همینطور مشکلات زاگرس خودرو، سامان کاشی، پارسیلون، مشکلات و خسارات ناشی از سیل عنوان شد.
ابراهیمی افزود: آیت الله رئیسی بعنوان رئیس دستگاه قضا حامی منافع مردم بوده و اساسا در جهت تحقق شعار سال که رفع موانع است تأثیرگذار هستند.
وی بیان نمود: هم اکنون مشکل اساسی بر سر راه واحدهای تولیدی بانک ها هستند که در این راستا رئیس قوه قضاییه می توانند نقش بسزایی داشته باشند؛ در این سفر هم چند پروژه مهم را قول دادند که پیگیری کنند.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان افزود: در جهت شعار سال که از جانب مقام معظم رهبری نامگذاری شده دستگاه قضا می تواند نقش بسزایی داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: در نورآباد کارخانه ای داریم که کلاً در تملک بانک بوده و دستگاه قضا می تواند ورود پیدا کند و آنها را به مردم واگذار کند.
رئیس مجمع نمایندگان لرستان تصریح کرد: در حوزه قضایی ۱۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات قوه قضاییه در اختیار لرستان قرار می گیرد.
منبع:

1400/01/12
16:25:48
0.0 / 5
1084
تگهای خبر: پروژه , حامی , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام