رزمیان:

برای عبور از پیك چهارم كرونا به اراده ملی نیاز است

برای عبور از پیك چهارم كرونا به اراده ملی نیاز است

پارلمان ایران دات کام: یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که در ایجاد وضع فعلی از حیث شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان و فوتی ها همه مقصر هستند. اراده ملی لازم است تا بتوان از این وضعیت عبور کرد.


حسن رزمیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به خیز چهارم کرونا در کشور اظهار داشت: مقصر وضعیت فعلی شیوع ویروس کرونا همه هستند. از دولت گرفته که اجازه مسافرت داد و همه چیز را واگذار به بهداشت و درمان کشور کرد. حال اینکه همه باید برای مبارزه با کرونا سهیم باشند. مردم هم مقصرند که سفارش های بهداشتی را رعایت نکردند و به مسافرت و دورهمی رفتند.
وی ادامه داد: حالا وضعیت همچون زمانی است که زلزله ای در منطقه ای رخ می دهد و همه برای عبور از آن بحران پای کار می آیند. الان هم همه ارگان ها، دستگاهها و مردم باید پای کار آمده تا با یک اراده ملی از این شرایط عبور نماییم. به تنهایی این اتفاق رخ نمی دهد.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اصرار کرد که مردم باید پروتکل ها را به دقیق ترین شکل رعایت کرده و ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از ترددهای غیر ضروری و تجمع ها و دورهمی ها پرهیز کنند نه اینکه صف خرید به شکلی باشد که انگار راهپیمایی راه افتاده است. حتی مردم می توانند از خریدهای آنلاین بهره برده تا برای خرید هم مجبور به بیرون رفتن از خانه نباشند.
رزمیان در آخر با تاکید مجدد بر اینکه عبور از شرایط فعلی به اراده ملی نیاز دارد، اظهار داشت: در درجه اول باید شرایط به درستی مدیریت شود و بعد آنکه همه پای کار آیند.
منبع:

1400/01/27
16:03:24
0.0 / 5
857
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳