حیدری:

روز قدس پاسخی به ظلم وارد شده به مردم فلسطین است

روز قدس پاسخی به ظلم وارد شده به مردم فلسطین است

پارلمان ایران دات کام: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز قدس را پاسخی به ظلم وارد شده به مردم فلسطین دانست و اظهار داشت که روز قدس بالاترین وحدت سیاسی و اجتماعی مسلمانان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.


شهریار حیدری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن روز قدس اظهار نمود: حضرت امام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نام گذاری کردند. این تکلیف شرعی و قانونی برای پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین است که تحت اشغال رژیم نامشروع صهیونیستی قرار گرفته اند.
نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب تصریح کرد: بر طبق تاریخ از قدیم الایام سرزمین فلسطین متعلق به مردم فلسطین است که تحت توطئه صهیونیستی، انگلیسی و عبری از مردم فلسطین گرفته شده و آنها را بیرون کردند. مردم فلسطین برای دفاع از خود سالها مبارزه کردند آن هم در شرایطی که رژیم آمریکا و مستشاران غربی اش همه جانبه از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند، پس روز قدس پاسخی به این همه ظلمی است که به مردم فلسطین وارد شده است.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: پشتیبانی از مردم فلسطین بالاترین وحدت سیاسی و اجتماعی در دنیای اسلام است. روز قدس نهادینه شده و جمهوری اسلامی ایران و دنیای اسلام هم از مردم فلسطین حمایت می کند البته امیدواریم که دنیای اسلام در عمل هم این حمایت را داشته باشد.
حیدری در آخر اظهار نمود: امیدوارم در یکی از روزهای قدس شاهد اختتام رژیم صهیونیستی باشیم. روز قدس روز تاریخی و بزرگی به شمار آمده که بزرگترین پشتوانه معنوی برای ملت مظلوم فلسطین است.
منبع:

1400/02/18
10:28:36
0.0 / 5
900
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴