حسین زهی:

مردم از بستر فضای مجازی برای دید و بازدید عید فطر استفاده كنند

مردم از بستر فضای مجازی برای دید و بازدید عید فطر استفاده كنند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است که مردم به شکل جدی از رفتن به سفرهای تفریحی در روزهای عید فطر پرهیز کرده و از فضای مجازی برای انجام دید و بازدید و تبریک عید استفاده کنند.


اسماعیل حسین زهی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به لزوم پرهیز از رفتن به سفر در روزهای تعطیلات عید فطر، بیان نمود: با عنایت به این که از شیوع کرونا در سطح دنیا حدود یک سال و اندی می گذرد امروز دیگر حدودا همگی به نحوه گسترش این ویروس آگاه هستیم و تنها را کنترل آن رعایت پروتکلهای بهداشتی و پرهیز از تجمعات و تردد های غیر ضروریست.
ایشان در ادامه اظهار نمود: تجربه به ما ثابت کرد در هر برهه زمانی که مردم پروتکلهای بهداشتی را رعایت کردند و از ترددها و تجمعات غیرضروری خودداری کردند ما توانستیم شیوع این بیماری را در کشور کنترل نماییم. اما در روزهای تعطیلات نوروز دیدیم که بی توجهی به پروتکلهای بهداشتی چه نتایج تلخی را برای کشور به دنبال داشت و چندین هفته آمار مبتلایان و فوت شدگان ما بالا رفت و مشاغل مختلف مجبور به تعطیلی شدند.
نماینده مردم خاش در مجلس خاطرنشان کرد: حالا هم تمام کارشناسان در مورد تعطیلات عید فطر اخطار داده اند. از مردم تقاضا داریم افرادی که برای نماز روز عید می روند سجاده و وسایل شخصی به همراه داشته و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند. از طرفی به صورت جد از رفتن به سفرهای تفریحی در این ایام پرهیز شود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: همینطور همان طوری که مقام معظم رهبری دیدارهای خویش را در این ایام در بستر فضای مجازی انجام دادند از مردم هم تقاضا داریم در روز عید فطر هم از فضای مجازی برای دید و بازدید و تبریک عید استفاده کنند. بی توجهی به پروتکلهای بهداشتی می تواند وضعیت وخیم تری را برای کشور ایجاد نماید. از مردم تقاضا داریم در این حوزه همکاری لازم را داشته باشند.1400/02/23
10:11:24
0.0 / 5
877
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴