حدادی:

پرداختن به حواشی در روزهای انتخابات منجر به دلسرد شدن مردم می شود

پرداختن به حواشی در روزهای انتخابات منجر به دلسرد شدن مردم می شود

به گزارش پارلمان ایران دات کام سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تصریح کرد: اولویت اول ما در بحث انتخابات ایجاد انسجام، وحدت و امید آفرینی و توجه به متن انتخابات به منظور مشارکت حداکثری مردم و انتخاب فردی اصلح است.


علی حدادی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی به مردم برای انتخاب اصلح در انتخابات و پرهیز از پرداختن به حاشیه ها، بیان کرد: انتخابات حرکتی است که طی سالیان گذشته در بخش های مختلف نظام جمهوری اسلامی نظیر مجلس، ریاست جمهوری و خبرگان رهبری پرشور برگزار شده است. در انتخابات پیش رو هم مردم سرنوشت چهارساله خویش را تعیین می کنند و باید تلاش کرد تا فردی سکان ریاست قوه مجریه را بر دست بگیرد که اصلح باشد.
ایشان سپس اظهار نمود: نکته اولی که در بحث انتخابات در اولویت قرار دارد وجود انسجام، وحدت و امید آفرینی است. چونکه مشارکت بالای مردم در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نقش مهمی در فضای داخلی و بخصوص فضای بین المللی دارد. در همه صحنه های انقلاب شاهد حضور پرشور مردم بودیم و در این دوره هم ان شاءالله این حضور پرشور با همکاری تمام بخش ها رقم خواهد خورد.
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: متاسفانه بعضی از جریانات و تفکرات سیاسی در این ایام به مسائل حاشیه ای می پردازند که منجر به دلسرد شدن مردم می شود. آنچه که امروز حائز اهمیت می باشد توجه به متن انتخابات و انتخاب صحیح از جانب مردم است که باید زمینه آنرا فراهم نمود. مشارکت بالای مردم در انتخابات و انتخاب اصلح از جانب مردم دو مولفه اساسی در امتداد کارآمدسازی بیشتر است. ان شاءالله باتوجه به این مسائل روز ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب ثبت خواهد شد.
حدادی در آخر اشاره کرد: صدا و سیما نقش بسیار سنگینی در معرفی صحیح کاندیداها به مردم و کمک به انتخاب اصلح از جانب مردم دارد. اگر صدا و سیما بتواند در سطح ملی عمل کند و کارنامه کاندیداها را به درستی برای مردم تبیین کند بطور قطع نتیجه خوبی حاصل خواهد شد. گام بعدی معتمدین مردم هستند. افراد معتمد و شاخص نقش مهمی در تبیین فاکتورهای یک فرد اصلح دارند. اگر آنها هم به درستی معیارهای یک انتخاب صحیح را برای مردم روشنگری کنند ان شاءلله فرد اصلح از جانب مردم انتخاب خواهد شد.
منبع:

1400/02/25
11:00:05
0.0 / 5
900
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵