پژمانفر:

نمایندگان دو هفته فرصت ارائه پیشنهادات درباره طرح بانكداری اسلامی دارند

نمایندگان دو هفته فرصت ارائه پیشنهادات درباره طرح بانكداری اسلامی دارند

به گزارش پارلمان ایران دات کام نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در جلسه چهارساعته با موافقان و مخالفان طرح بانکداری اسلامی قرار شد تا فرصت دو هفته ای برای ارائه پیشنهادات و نظرات در نظر گرفته شود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، نصرالله پژمانفر در جریان جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی بیان کرد: طی روزهای گذشته مطالبی درباب طرح بانکداری اسلامی که از جانب کمیسیون اقتصادی مطرح شده، پیش آمد. این طرح مانند خیلی از طرح ها و لوایح، موافقین و مخالفینی داشت که مباحث آنها عنوان شد.
ایشان سپس اظهار نمود: روز گذشته جلسه ای چهار ساعته انجام شد و افراد دارای نظر مخالف و موافق در مقابل نمایندگان مطالب و نظرات خودرا مطرح نمودند و از مخالفین خواسته شد نظرات خودرا در فرصت دو هفته ای ارایه کنند. همین طور قرار شد درباب طرح بانکداری اسلامی نشست های منظمی با اعضای کمیسیون اقتصادی به ویژه آقای بحرینی اجرا شود.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در ادامه اشاره کرد: حدود هفت ماه است که فردی به اسم پژمانفر با بخش های مختلف تماس می گیرد و از آنها اخاذی می کند. به دستگاه های امنیتی، حراست مجلس و وزارت اطلاعات این مساله را اعلام کردم، اما تا حالا کسی از اقدام این فرد جلوگیری نکرده است.
منبع:

1400/02/29
19:51:24
0.0 / 5
884
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام